Сонник матрац приснився. До чого сниться матрац у сні бачити.

До чого сниться матрац сонник Ванги

Якщо в сновидінні з’являється крупним планом матрац, то наяву ви занадто зневажаєте своїми обов’язками, в тому числі і досить серйозними.

Бачити новий, з голочки матрац, який ви купили замість старого матраца – передвістя підвищення по службі, зміцнення авторитету, в тому числі і у конкурентів.

Лежати на матраці, не покритому простирадлом – ознака того, що ви обмежені в доходах, і це викликає у вас певні моральні незручності серед друзів.

Опинитися на фабриці з виробництва матраців – до вдалих капіталовкладеннь.

Жорсткий і незручний матрац уві сні попереджає, що з наміченими операціями краще почекати, бо вигода їх в даний момент не очевидна.

Приснився надувний матрац – вас обдурять в бізнесі або при грошових розрахунках.

Викидати матрац в сні – соромитися наяву своїх вчинків.

До чого матрац сниться, сонник Фрейда

Приснилося, що лежите або спите на м’якому, затишному матраці – значить, секс є для вас важкою повинністю, обтяжливим обов’язком, інтимні стосунки обтяжують вас. Однак не поспішайте робити висновки, просто ви ще не зустріли партнера, який подарує вам наяву незабутні хвилини блаженства в ліжку.

Плавати на матраці у сні – вказівка на те, що в ліжку ви ведете себе мляво, нецікаво, і партнеру доводиться попотіти, щоб досягти хоч якогось результату.

До чого матраци сняться – сучасний сонник

Плисти на матраці кудись- до незапланованої подорожі, до якої ви опинитеся не готові.

Якщо чоловік уві сні лежить на драному тюфяке – попереду у нього зв’язок з неохайною і вульгарною дамою.

Езотерика
Додати коментар