Сонник єдиноріг приснився. До чого сниться єдинорога у сні бачити.

До чого сниться єдиноріг, сонник Ванги

Білий єдиноріг (кінь з одним рогом посеред чола) уві сні, як і в міфології, є символом невинності, моральної чистоти і щастя.

Якщо він проходив повз – справи підуть дивно швидко і легко, удача буде йти наяву поруч з вами. Однак тільки з боку все буде здаватися банальним везінням, насправді щастя буде заслуженим. А в чому була ваша заслуга – ви дізнаєтеся набагато пізніше.

Сон, у якому ви годуєте єдинорога з рук, є на рідкість щасливим. Вам належить пережити таке блаженство, яке випадає наяву на частку смертних рідко. За цей дорогий подарунок ви повинні віддячити долю, зробивши щасливим когось ще.

Приснився чорний єдиноріг – до великої біди. Вам належить постраждати від лихих людей, мука буде сильним, але зло буде покаране, а ви знайдете згодом спокій. Але для цього ви повинні будете прощати цих людей і відпустити їм гріхи.

Якщо уві сні ви намагалися зловити єдинорога, влаштовували за ним погоню – витратите наяву масу сил і засобів у гонитві за нездійсненним, міфічним щастям.

Якщо він був криваво-червоного кольору – захворієте.

До чого єдиноріг сниться, сонник Фрейда

Незважаючи на те, що єдиноріг є символом дівочої чистоти, уві сні він пророкує, що вам повернуть рогу (сон для чоловіка). При цьому ви будете в повній впевненості, що чистіше вашої партнерки – тільки ангели.

Єдиноріг, сонник Нострадамуса

Єдиноріг уві сні може пророкувати як очищення душі, так і смерть.

Якщо ви намагалися його зловити – будете стояти на сторожі добра, намагатися протидіяти злу.

Вдала спроба затримання єдинорога уві сні обіцяє, що ваш партнер (нинішній чи майбутній) буде кришталево чистий душею.

Якщо ця міфічна тварина у вашому сні разізлилась – зробите те, чого будете соромитися, і що будете ховати від людей все життя.

Єдиноріг гнався за вами – будете грати зі смертю.

До чого єдинороги сняться – сучасний сонник

Єдиноріг з’являється у сні, як вісник радісних подій, багатства, нажитого чесним шляхом, зустрічі з людиною, що має чисту, незаплямовану душу.

Гнатися за єдинорогом в сні – до хвороби.

Якщо він доганяв вас – будете балансувати наяву на межі добра і зла або життя і смерті.

Езотерика
Додати коментар