Сонник автомобіль, машина наснилася. До чого сниться машину у сні бачити.

сонник автомобіль

До чого сниться машина, сонник Ванги

Сидіти в машині, що стоїть на узбіччі у сні – знак того, що мрії залишаться мріями.

Їхати за кермом автомобіля, нікому не поступаючись дороги – сон говорить, що ви занадто самовпевнені, це може нашкодити.

 • Якщо приснилося, що вас збила машина – щось завадить вашим планам.
 • Машина збила людину на ваших очах – ви можете стати виною неприємностей ваших колег.
 • Якщо сплячий збив автомобілем птицю – до поганої звістки. У випадку, якщо це був чорний або темно-синій автомобіль – це буде звістка про чиюсь смерть. Червоний – до вас дійдуть погані дані про кохану людину.
 • Якщо ваша машина збила на смерть якась тварина, тлумачити сон слід виходити з того, що за тварина це було. Якщо при цьому в сновидінні ви відчували дуже сильне почуття провини, то в якійсь справі наяву ви виявитеся праві і навіть, можливо, виграти суперечку, але це не доставить вам задоволення.

Бачити, як машина тоне у воді – до надзвичайно важкій ситуації, серйозного протистояння у життя. Якщо, незважаючи на вжиті заходи, машина потонула, переможцем з цієї халепи вийде хтось інший.

Сниться, що в автомобілі горить червона лампочка на приладовій панелі – побоюйтеся крадіжки або інших грошових втрат, пов’язаних, швидше за все, з якимось подорожжю.

Їхати з другом в машині – в якійсь важкій справі вам допоможуть, ситуація вирішиться благополучно.

Їзда на машині з порушенням правил сниться до нечесної гри або нечесного ведення справ з вашого боку.

Якщо ви бачите в сні багато машин, які стоять у пробці, або ж застрягла машина, за кермом якої сиділи ви, то з-за вашого недогляд може зупинитися просування важливої справи, з-за чого ви не зможете рухатися далі і в інших починаннях.

Для заміжньої жінки сон, у якому їй чоловік подарував авто, повинен стати застереженням про те, що прагнення чоловіка відповідати її високим запитам може дуже скоро стати для нього обтяжливим.

Виграти машину в лотерею у сні – до небезпеки зробити вкрай необачний крок.

Швидка їзда на авто обіцяє легкий період, коли справи будуть вирішуватися без зволікань.

Якщо ви сні вам довелося безцільно кататися на машині, то наяву вам треба швидше зважитися зробити якийсь непростий вибір.

до чого сниться машина

Перевернутися на машині, розбитися на ній – не завжди поганий сон, можливо, щось утримає вас від ризикованого кроку, а ті втрати, які ви понесете, будуть непорівнянні з тими, які могли б чекати на вас попереду.

Машина згоріла – зірветься намічений захід.

Якщо вам приснилися ключі від машини, то до вас прийде, нарешті, вірне рішення для подальшого просування в справах.

В автомобіля відмовили гальма – до майбутньої невдачі. Якщо вдалося уникнути аварії або сон перервався без розв’язки – ще є шанс все виправити.

Їхали уві сні в таксі – вам допоможуть, але зажадають щось натомість.

Втратити автомобіль, шукати його – сон говорить, що ваше майбутнє залежить від планів, які можуть зірватися.

Їдете за кермом, а документи забули вдома – таке сновидіння попереджає, що ви можете упустити дуже важливий пункт при укладенні якогось договору.

Приснився великий автомобіль без коліс – до неможливості реалізації відмінній ідеї.

Автомобіль, машина, сонник Лоффа

Автомобіль уві сні – це символ самого зручного виду транспорту. Щоб тлумачити сон, в якому фігурує машина, акцентувати увагу слід на інший зміст, а сам автомобіль сприймати як якийсь центральний елемент сну, його образ. Головні різновиди сновидінь з присутністю автомобіля – купівля або продаж, поїздка на машині, аварія, ремонт, їзда в якості пасажира або водія.

Якщо ви бачите себе пасажиром, що саме по собі несе в собі образ залежності, важливо звернути увагу на того, хто сидить у сновидінні за кермом. Цей наяву людина може мати контроль над вашою долею. Якщо він вам незнайомий, він, тим не менш, може містити в собі деякі характерні і пізнавані риси.

Купівля машини у сні є символом реалізації давнього бажання або розв’язання назрілої проблеми. Якщо покупка автомобіля була здійснена на ринку, ви, швидше за все, зробите в чомусь правильний вибір.

 1. Сниться, що водите машину самі – в цьому випадку важливо згадати, хто сидів на пасажирських місцях, ким вони доводяться, їдете ви в одне місце або розвозите людей в різні пункти призначення, яку сферу життя представляють ці люди. Водійське місце символізує відповідальність, решта висновки на основі того, що ви згадали, вам доведеться робити самим.
 2. Не можете впоратися з керуванням машини уві сні – наяву підведете тих, хто на вас розраховував. Чим все це закінчилося у вашому сновидінні?
 3. Керувати машиною віртуозно – хороший сон, але не переоцінюєте ви свої сили?

Велике значення має розмір, колір і стан приснившогося автомобіля. Що стосується кольору, то кожний з них несе в собі як позитивні, так і негативні аспекти тлумачення.

 • Одним з найбільш суперечливих кольорів є чорний. З одного боку – це символ влади і урочистості, з іншого – скорбота і печаль. Чорна машина може уособлювати і те, і інше. При цьому важливий не вигляд самого автомобіля і почуття, яке він викликає у сплячого. Чи був цей чорний автомобіль схожий на великий лакований катафалк, або більше викликав у вас захоплення і заздрість?
 • Біла машина може передвіщати як здоров’я і достаток, так і життя без любові, душевної самоти. Втім, і те, і інше цілком сумісно. Крім того, білий автомобіль може уособлювати гостре почуття заздрості.
 • Синій колір побаченого уві сні автомобіля говорить про спокій, спокій, однак, зворотною стороною цієї медалі може бути апатія, депресія. Приснилася синя машина – проаналізуйте свій душевний стан.
 • З тим же значенням, але в більш м’якій формі, тлумачиться приснився блакитна машина.
 • Якщо в сновидінні з’являється червона машина, то, як і у випадку з чорним кольором, слід орієнтуватися на власне сприйняття. Якщо вид червоного автомобіля захоплює, подобається, вам хочеться їм милуватися, то сон передвіщає сексуальне задоволення з повною віддачею себе, а також чиюсь жертовну допомогу (в збиток собі). Якщо ж він мав агресивний, зухвалий вигляд, ви відчували якусь небезпеку, а сам колір здавався вам недоречним для цієї моделі, то сон може бути попередженням про аварії з каліцтвами, хвороби або моральному приниженні.
 • Жовта машина уві сні – передвістя зради. Якщо ви їхали на ній самі вашою. Приснилася жовта машина в бруді- настане розставання, яке буде супроводжуватися брудними звинуваченнями на адресу один одного. Якщо така машина збила дитину у вашому сні – попереду розлучення, при якому постраждають діти.
 • Зелена машина сниться до швидкого, легкого просування до мети.

Швидкість вашої їзди, нахил дороги і її якість, тривалість поїздки – все це становить важливі критерії тлумачення сну. Їхати швидко на машині означає і комфорт, і ризик. Чим більше слизькій чи розбитою була при цьому дорога, тим більш ризикованими будуть затіяні вами підприємства, і тим більше перешкод буде на вашому шляху.

На такий результат поїздки, якщо в сновидінні ви не бачили її закінчення, вказує нахил дороги. Їхати в гору завжди добре для сплячого. Їхати на машині вниз з гори означає поганий стан справ. Якщо автомобіль з’їхав з гори і зупинився, сон символізує повернення до вихідного стану без втрат. Якщо в кінці спуску машина падає в прірву або в щось врізається – наслідки будуть негативними.

Потрапити під машину завжди погано, сон можна розглядати як ваша поразка, ви можете постраждати від чиїхось рук, від дій інших людей.

сниться синя машина

Якщо приснилася машина по соннику Цвєткова

Водити автомобіль, що належить не вам – до бідності.

Бути пасажиром в чужій машині – до змін в особистих відносинах, можливий шлюб.

Снилося, що їхали з коханою людиною в авто і припаркувалися – відносини рухаються до розриву.

Машина без коліс сниться до безперспективного заняття.

Якщо уві сні у вас хтось відібрав автомобіль, вам може загрожувати звільнення з роботи або відрахування з місця навчання. При цьому в разі звільнення хтось зуміє скористатися результатами того, над чим ви довгий час працювали.

Бачили уві сні вибух машини – опинитеся без підтримки у важкий момент.

Їхати по брудній дорозі в сні – до хвороби або до підприємства, що вступає в протиріччя з законодавством.

Чергування складних ділянок дороги з широкою і рівною трасою вказує на нестабільність у справах, зокрема, фінансових. Добре, якщо в кінці ви все-таки виїхали на рівна ділянка.

Якщо вам приснилося відкрите вікно в своєму автомобілі – наяву бійтеся крадіжки. Якщо ж скло в машині розбите – можете стати жертвою пограбування.

Бачити уві сні, як хтось має намір розбити ваш автомобіль – чекайте інтриги в робочому колективі. Якщо це робить хтось із близьких вам людей – вони нададуть вам допомогу, яка виявиться ведмежою послугою.

Зупинка на світлофорі сниться до бюрократичного дротика.

 1. Якщо наснилося, що ви проїхали на червоне світло і були затримані – ризикована справа провалиться. Вдалося уникнути затримання, все вийде, але результат не порадує, вийде, що ви ризикували даремно.
 2. Якщо горить зелене світло, а ви стоїте на світлофорі – наяву ви будете впиратися у справі очевидне, ніж тільки нашкодите собі.

Велика біла машина віщує приємну і безаварійну дальню поїздку.

Стара машина сниться до непоганого прибутку.

Поїхати кудись в сні за кермом, забувши вдома документи, що дають право на водіння – до ситуації, коли ваша очевидна правота стане недовідною.

сонник електро машина

До чого сниться машина – езотеричний сонник

Керування транспортним засобом у сні є символом управління людьми наяву. Наскільки вміле одне, настільки й інше.

Їздити на машині задом – сон говорить, що ви копіюєте поведінку тих, хто раніше був вашим начальником. Якщо при цьому ви тиснете газ вперед, а машина чомусь їде назад – до несприятливого перебігу справ, завадити якому ви не зможете.

Покупка нової машини уві сні повідомляє про появу можливості кар’єрного просування.

Сниться дорога машина і ваше сильне бажання її придбати, хоча і уві сні коштів на неї не вистачає – наяву чекає серйозний збиток, з часткою ймовірності – угон або крадіжка. Зблизу, в подробицях бачити уві сні старий напіврозвалений автомобіль, до швидкої можливості непоганого заробітку і шансу поміняти авто. Якщо приснилася стара машина, яка вам знайома – шанси збільшуються.

Автомобіль без гальм сниться до сумнівів з приводу прийнятого рішення, однак сумніватися вже пізно, тепер треба думати, як вийти з обставин, що склалися з найменшим збитком для себе.

Неприродно велика машина посилює значення будь-якого сну. Маленький і тісний автомобіль говорить про те, що тлумачення стосується вузького кола людей, близьких для сновидця.

Якщо ви бачите уві сні знайомий, але розбитий автомобіль, у його господаря будуть несподівані грошові труднощі із-за непередбачених обставин.

Розбити машину уві сні (свою) – те ж саме торкнеться вас. Якщо сниться, що ви розбили або у вас зламався автомобіль, якого насправді немає, причому це була нова, красива і явно дорога машина, то ви не зможете скористатися чудовим шансом зміцнення свого положення в суспільстві або не зумієте отримати вигоду з нового знайомства з впливовою людиною.

Ремонт автомобіля, що належить другу, у вашому гаражі означає, що ви отримаєте від нього (друга) неважливі новини. Швидше за все, він при цьому буде очікувати від вас допомоги і підтримки.

Сновидіння, в якому вам довелося ремонтувати автомобіль в гаражі у знайомих або біля їх будинку, означає, що ви будете просити допомоги у когось з них.

Якщо у автомобіля спустило колесо – наяву несподівано застопориться справа, якою ви займаєтеся в даний момент. Вдалося уві сні усунути неполадку, полагодити старе колесо – все швидко владнається. Якщо була поставлена нова покришка – справа не тільки налагодиться, але і принесе прибуток.

Їхати по зустрічній смузі – сон означає, що наяву вас незаслужено образять, в результаті чого ви зважитеся на аморальний вчинок.

До чого машини сняться, сонник Лонго

Приснилася їзда на автомобілі – чекає ділова активність.

Потрапили на машині в аварію і автомобіль перекинувся – плановані розваги не принесуть очікуваної радості і приємних вражень.

Щасливо уникнути уві сні автокатастрофи – добра ознака: хтось будує підступи проти ваших задумів, потерпить фіаско, а ви уникнете зіткнення з ним.

 • Купити новий автомобіль у сні – до повернення втраченого положення.
 • Купували старий, старий автомобіль – не зможете повернути того, що втрачено, але життя підтвердить істину, що все робиться на краще.
 • Продати машину в сні – несприятливі зміни.

Керувати автомобілем для тих, хто не вміє водити машину наяву – до втрати або до хвороби.

Бути викинутим з автомобіля на ходу – отримання недобрих звісток.

Автомобіль тоне у воді – будьте обачними, інакше події повернуться невдало.

Чужий автомобіль, який їде без водія, сниться до приємних поїздок або добрим змінам.

Виходити з автомобіля – передвістя вдалого завершення планів і повного задоволення від цього.

Катання на машині по колу сниться до застою у справах, з якого вам буде дуже складно знайти вихід. Добре, якщо ви все-таки зуміли виїхати з кола або, принаймні, не почували себе при цьому розгублено.

Розбита машина на дорозі є нагадуванням про обережність, є небезпека стати учасником ДТП, причому ви зовсім необов’язково повинні бути за кермом.

до чого сниться дороге авто

До чого сняться машини – сучасний сонник

Тому, хто побачив у сні легковий автомобіль, в якому прибирають, пилососять салон, необхідно терміново налагодити стосунки з оточуючими. Особливо слід розташувати до себе впливових знайомих – вони вам скоро знадобляться. Самому довелося мити машину – будьте обережні на дорозі, можлива аварія.

Купувати машину у сні, за вартістю дорожче тієї, на яку є кошти наяву – це попередження про майбутні провальних справах і невдачах. Уникнути їх складно, але, налаштувавшись на філософське сприйняття, ви пройдете цей етап безболісно.

Перефарбувати в сні свій автомобіль так, що він став виглядати, як абсолютно нова машина – добрий знак, що чекає жирний куш у справах.

Закрити багажник дорогої машини – сон символізує вашу ощадливість, яка допоможе реалізувати давно омріяну покупку.

Якщо вам подарували машину, то значення сну залежатиме від марки автомобіля і фінансового положення сплячого. Наприклад, отримати у сні в подарунок машину російського виробництва для того, хто наяву має куди більш дорогий автомобіль, означає грошові труднощі, зміни до гіршого поточного положення в справах. І навпаки. Якщо після отримання уві сні в подарунок машини більш дешевої марки сновидець знову бачить себе у власному автомобілі, справи швидко поправляться.

Те ж саме стосується сновидіння, в якому сновидець виграв машину, але з тією різницею, що у випадку з виграшем протягом справ не залежить від сплячого.

Якщо вам приснилася палаюча машина – очікує термінова справа, яка не терпить зволікань.

Автомобіль згорів на ваших очах – ви випустили з поля зору щось дуже важливе.

Сниться, що ви різко загальмували – через несподівану перешкоду, швидше за все, справа торкнеться роботи. Вдалося загальмувати вчасно – перешкода буде легко усунена.

Якщо уві сні ви гальмували, а автомобіль не слухався і їхав далі, то в житті ви стали занадто залежні від інших людей. Якщо так піде і далі, всі ваші справи повернуті в інше русло, але від вас вже нічого залежати не буде.

Тюнінг автомобіля сниться як попередження, що деякі екстравагантні витівки і звичка пускати пил в очі можуть вас пограбувати.

Просити у сні пасажирів вийти з машини з будь-якої причини – це знак того, що скоро ви продасте свій автомобіль, якщо він у вас є.

Езотерика
Додати коментар