Сонник діамант приснився. До чого сниться діамант у сні бачити.

До чого діамант сниться, сонник Ванги

Образ діаманта в сновидінні не однозначний. З одного боку – це щаслива вдача, володіння рідкісним даром, талантом, з іншого – це камінь розбрату, з-за якого століттями лилися не тільки сльози, а й кров.

Для молодої жінки сон, у якому вона отримує діаманти в подарунок від нареченого – до дуже щасливого і дуже красивого весілля, цьому шлюбу будуть раді всі – і родичі, і друзі.

Збирати діаманти, розсипані по підлозі – до сліз, причиною яких стануть гроші. Мова йде не про їх втрату, а до сварці з-за них з кимось із близьких вам людей.

Сниться, що ви носите великий діамант в ювелірній оправі – до розладу в особистих відносинах.

Виявитися в сні власником чорного діаманта – цей сон обіцяє почесті, слава, визнання якихось особливих заслуг.

Якщо ж у сні чоловік бачить жезл з діамантами, його зарозумілість, зарозумілість і нестримне прагнення командувати всіма і вся приведуть до повного краху надій.

Якщо уві сні ви втратили діамант, вас чекає дуже радісна подія наяву, але якщо це був негранений алмаз – ви пропустите якусь щасливу можливість.

Діаманти, сонник Лоффа

Діаманти символізують багатство, прагнення до любові і силу влади. Присутність цих каменів у сні говорить про одний з двох станів вашої душі: ви або нестримно прагнете до багатства і влади, або усвідомили тлінність всього матеріального і змогли в межах життєвого оточення від нього абстрагуватися. Щоб зрозуміти, що символізують діаманти для вас, спробуйте згадати почуття, які ви відчували, коли володіли ними. Чи це була гордість собою і самозамилування, або ж ви випробували страх і подив?

До чого діаманти сняться, сонник Лонго

Для безплідної жінки в давнину вважалося досить уві сні знайти діамант, щоб завагітніти і народити дитя.

Для будь-якого іншого людини діамант у сні обіцяє отримання всього бажаного.

Вкрасти діамант – такий сон обіцяє дуже вдале подружжя.

Діамант, сонник Менегетті

Діаманти, як і будь-які інші дорогоцінні або виробне каміння, а також золото, самі по собі для життя марні, але люди прагнуть до володіння ними. Якщо сняться золото і діаманти, то такий сон повинен трактуватися з цієї точки зору, поза цілісності даного сприйняття. Це полярні, тобто взаємно протилежні категорії, від найвищих цінностей особистості до її темних і ригідних сторін.

До чого сняться діаманти – сучасний сонник

Знайти діаманти або просто їх побачити – такий сон обіцяє успіх у будь-якій справі, яке вже розпочато.

Для чоловіка сон, якому він купує діаманти або вироби з ними, особливо годинник з діамантами, провіщає сприятливий період на службі. Він буде помічений, його зусилля оцінені, а результатом стане підвищення.

Побачити в сні фальшивий діамант – знак нездійсненності давньої мрії, але те, що людина отримає натомість, його все ж не сильно розчарує.

Езотерика
Додати коментар