Сонник ферма наснилася. До чого сниться ферму у сні бачити.

До чого сниться фермер, селянське господарство, ферма, селянин, сонник Ванги

Бачити уві сні фермерське, селянське господарство і тих, хто в ньому працює – до зустрічі з добрими і дуже приємними людьми.

Приснилося, що ви самі фермер, є власником селянського господарства – надзвичайно гарний знак, що говорить про те, що всі ваші починання будуть успішними, настає дуже сприятливий для вас час.

Якщо уві сні ви купуєте ферму, то наяву вас очікує вигідну справу, а якщо ви пов’язані з сільським господарством, можна сподіватися на багатий урожай у поточному або наступному році.

Селянин у полі за роботою сниться як вказівку на необхідність докласти зусиль, щоб домогтися бажаного результату у справі, яке вас зараз дуже цікавить.

До чого сниться фермер – сонник Хассе

Міцне селянське господарство у сні символізує успіх і достаток.

Якщо ж воно було зруйнованим, старим – спереду бідність, нестаток.

До чого фермер сниться – езотеричний сонник

Ферма, селянське господарство сниться до багатого врожаю, добробуту в домі, але тільки в тому випадку, якщо воно було доглянутим, прибутковим, викликало почуття надійності.

Будь-який негативний випадок на фермі є поганою ознакою, що стосуються вашої сім’ї, дому.

Фермер, французький сонник

Бути в сні селянином, брати участь у сільськогосподарських роботах – до міцного здоров’я.

Якщо уві сні ви купували ділянку селянського господарства, хтось наяву заповідає вам якесь майно, власність.

До чого сняться фермери, сонник Менегетті

Селянин, фермер символізують в сновидінні роботу, дії, що здійснюються заради людського життя, вони трудяться, щоб збільшити родючість природи, навколишнього середовища. Це люди, яким відомі закони загального розвитку, біологічного росту, в тому числі і самої людини. Такий сон символізує мудрість життя, таке що еволюціонує творчість, дійство, безмовно здійснюється Ін-се на благо самого себе.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар