Сонник кватирка наснилася. До чого сниться кватирку у сні бачити.

До чого кватирка сниться, сонник Ванги

Відкрита кватирка сниться до періоду активного спілкування з друзями і просто з новими людьми, а також віщує заняття, які значно розширять ваш кругозір.

Приснилася наглухо закрита кватирка (вікно, взагалі позбавлене кватирок, посилює значення) – будете вести замкнутий спосіб життя, уникати нових знайомств і навіть близькі вам люди будуть з труднощами знаходити з вами спільну мову.

Крім того, сновидіння, в якому ви закриваєте кватирку, може попереджати про небезпеку вашому будинку, в тому числі і крадіжці.

Визирали через кватирку на вулицю – такий сон відображає прагнення до свободи, спілкування, вашу жагу до життя.

До чого кватирки сняться – сучасний сонник

Відкривати кватирку у сні – до припливу енергії, нових сил для звершень.

Бачити з вулиці, що у вашій квартирі відкрита кватирка – до недбалості, зникнення грошей або якоїсь цінної речі.

Розбита кватирка сниться до марної трати сил, втрати життєвого імунітету.

Для дівчини бачити, як її хлопець закриває кватирку – до усамітнення, яке може стати для неї не дуже приємним або навіть небезпечним.

Якщо в сновидінні ви намагалися відкрити кватирку, але ніяк не могли цього зробити, то наяву вам доведеться почекати ще трохи, поки біла смуга прийде на зміну чорній, час позитивних змін ще не настав.

Якщо через кватирку у вашому сні в кімнату летить пил або, ще гірше, влітає кинутий кимось предмет, то проти вас щось намічається, ваше ім’я можуть зганьбити в очах тих, чия думка для вас важливо.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар