Сонник надгробок приснився. До чого сниться надгробок у сні бачити.

До чого сниться надгробок, сонник Ванги

Надгробний пам’ятник невідомому людині сниться до спокійного періоду життя.

Приснилися прізвища на надгробних пам’ятниках, ви їх читали – це означає, що ви, нарешті, знайдете в собі сили пробачити в глибині душі тих, чия провина перед вами довгий час не давала вам спокою.

Якщо серед цих імен і прізвищ ви виявили своїх знайомих (сниться надгробок, а людина жива), то цього знайомого ви поки ще не знайшли в собі сил пробачити, а по всій видимості, вже пора, щоб вам стало спокійніше жити.

Приснився надгробний пам’ятник собі – вступіть в новий життєвий етап, поставивши на минулому хрест, підвівши підсумкову риску.

Самі встановлювали на чиємусь похованні надгробний камінь – вас буде розбурхувати пам’ять про щось з минулого, і це буде заважати вам досягати нових життєвих висот.

До чого надгробок сниться – езотеричний сонник

Роздивлятися уві сні чийсь надгробний пам’ятник, читати напис на ньому – до марних засмученнь.

Тріснута надгробна плита сниться як відображення неблагополучного розвитку любовних взаємин. Ви зіткнетеся з удаваною байдужістю партнера або партнерки.

Замовляли у сні надгробок на могилу свого родича – до почестей і забезпеченого життя.

Якщо вам сниться надгробна плита, яку хтось замовив для вас самих, то вам явно бажають зла.

Старий, занедбаний пам’ятник на цілком доглянутій могилі – вказівка на застарілі спогади, які до цього часу зачіпають вас за живе.

Приснилася надгробна дошка, з під якої пробивається свіжа травапопередження про те, що якісь події минулих років можуть раптово нагадати вам про себе. Обернеться це продовженням і новим розвитком відносин – покаже час, але ймовірність цього велика.

Езотерика
Додати коментар