Сонник маска наснилася. До чого сниться маску у сні бачити.

До чого сниться маска, сонник Ванги

Сновидіння, в яких ви опиняєтеся в масці, повністю приховує обличчя, свідчать про те, що вам належить пережити дуже неприємний момент, причиною якого стане ваша неадекватна поведінка по відношенню до когось із знайомих. Можливо, наміри ваші будуть добрими, але бажання допомогти може бути витлумачено неправильно і навіть перекручено.

Для незаміжньої жінки сюжет сну, в якому вона одягає маску, є сигналом про те, що вона буде намагатися ввести в оману близької їй людини. І це буде зовсім не спонтанна брехня і не брехня на спасіння, а добре продуманий обман.

Якщо уві сні до неї хтось знімає маску або ж та сама спадає, значить, обдурити їй так нікого і не вдасться, задумка буде розкрита, а положення буде незавидним.

Роздивлятися красиву маску уві сні – це застереження про те, що скоро увійдуть у ваше життя брехню, обман і недовіру.

Сновидіння, в якому вас оточують люди в масках, вказує на те, що протягом певного відрізка часу ви будете сильно помилятися, вважати правдою брехню за підтримки тих, кому ви довіряєте.

До чого маска сниться, сонник Фрейда

Сновидіння, в якому ви опиняєтеся в масці, але знімаєте і викидаєте її, свідчить про підсвідоме бажання змінити теперішнього сексуального партнера, щоб якось урізноманітнити секс, спробувати щось нове. Слід враховувати, що ваш настрій дуже скоро може змінитися, а зміна партнера – надто радикальний метод для задоволення своїх сексуальних бажань.

Сон для жінки, в якому вона накладає косметичну маску на обличчя – це сигнал з підсвідомості про невдоволення власним сексуальним життям, і в цьому вона звинувачує тільки себе. Потрібно припинити займатися самокопанням і зрозуміти, що в інтимних проблемах практично завжди винні обидва.

Маска, сонник Лоффа

Маски традиційно знаходили застосування в різних етнічних культурах при різних обрядах, зокрема – при обряді посвячення. При цьому з неофітами відбувалися такі загадкові метаморфози, що їх доводилося приховувати від сторонніх очей, для чого використовувалися маски. В залежності від виду, цей елемент може бути в сні вказівкою на те, що сплячий знаходиться в процесі особистої трансформації.

Крім того, маски можуть втілювати різні аспекти власної особистості. У людини може бути маска, яку він використовує на службі, інша – для спілкування з батьками, третя, призначена для приятелів і т. д. Все це породжує певні труднощі, маски конфліктують одна з одною. Подібний сон може стати зазначенням на цей конфлікт і навіть розшифрувати його з конкретною вказівкою на наявне протиріччя.

В чиєму товаристві на вас у сні була надіта маска? Яка вона була? Був присутній у вашому сні інший чоловік у масці і чи дізналися ви його під нею?

Чорна маска уві сні може стати зазначенням на бажання приховати характер або наміри, причому найчастіше – у негативному форматі.

Приснилася чорна маска на когось із знайомих – те ж саме слід сказати про нього.

Складніше, коли ви не впізнаєте того, хто під нею прихований. У цьому випадку обережність наяву – ваш кращий друг.

Синя маска є в сновидінні уособленням ретельно приховуваної таємниці.

Маска мавпи на людському обличчі вказує на те, що хтось хоче здатися вам наяву дурнішого, ніж він є. І, по всій видимості, за цим ховається якийсь розрахунок.

Приснилася золота маска – можете бути впевнені, що під нею ховається абсолютно порожня, не обтяжена інтелектом особа, яка намагається справити на вас зовсім інше враження. Впізнали, хто це був?

До чого сниться маска сонник Хассе

Розглядати в сні маску – до краху важливих планів, неприємностей у справах, причиною чого стане банальний обман.

Маска, що приховує в сновидінні ваше власне обличчя, сниться до обману, який неодмінно буде розкрито.

Езотерика
Додати коментар