Сонник перевертень приснився. До чого сниться перевертня у сні бачити.

До чого сниться перевертень, сонник Ванги

Якщо вам сниться контакт з перевертнем, значить, наяву доведеться мати справу з підступним, брехливим і корисливим людиною, який лицемірством або хитрістю зуміє виманити у вас те найцінніше, що ви маєте. Але найстрашніше, що він може заволодіти і вашою душею.

Полювати на перевертня, вбити його – такий сон обіцяє, що ви вистоїте у боротьбі з лихими людьми, вони не зможуть взяти верх над вашою душею.

Перетворення в перевертня знайомого вам людини сниться як вказівку на те, що ви надмірно підозрілі до нього, або, навпаки, надмірно безтурботні в цих взаєминах.

Приснилося, що ви – перевертень, значить, є велика невідповідність між вашим реальним життям, як вона є, і тим, якою ви хотіли б її бачити. Все це змушує вас кривити душею, надягати чужі маски і дуже згубно діє на вашу душу, руйнуючи його зсередини.

До чого сниться перевертень по соннику Цвєткова

Перетворюватися на перевертня у сні – піти на обман близьких, які довіряють вам людей.

Ведмеді-перевертні сняться як передвістя зустрічі з дуже могутнім і дуже підступним, брехливою людиною. Це образ з російського фольклору, в якому саме у ведмедя перетворювали людей, які порушили людські закони. Небезпечний сон для дівчини, яка збирається йти під вінець.

Перевертень-собака уві сні символізує лицемірного друга, здатного зрадити.

Приснився дитина-перевертень – постраждаєте в діловій, грошовій сфері. Остерігайтеся нечесності партнерів, яка може виявитися небезпечніше натиску конкурентів.

Якщо чоловікові сниться дівчина-перевертень – це є прямим натяком на те, що якась особа використовує його в особистих, корисливих цілях.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар