Сонник молитися приснилося. До чого сниться молитву у сні бачити.

До чого сниться молитва, молитися, сонник Ванги

Молитися у сні, читати молитву – попередження про небезпеку, уникнути якої ви зможете тільки дивом. Очевидно, це заклик дійсно помолитися в храмі наяву, щоб уникнути цього.

Сниться молитва до святих когось із близьких – знак того, що обставини у них складаються ще гірше, ніж у вас, ви можете їм чимось допомогти.

Бачили уві сні, як молитву читає жінка в чернечому вбранні – будете на межі відчаю і готові будете звернутися за допомогою до кого завгодно, навіть до тих, кого раніше не поважали або навіть зневажали.

Хтось молиться за вас – таке сновидіння пророкує полегшення від життєвих труднощів, але в момент радості не забувайте тих, хто прийшов вам на допомогу.

Якщо матері довелося уві сні молитися за донечку чи за сина – з ними може трапитися непоправне, але сила молитви матері може відвести біду.

До чого сниться молитва, молитися – сонник Хассе

Молитися в церкві Богу, читати молитви – знак прийдешнього стресу, раптової небезпеки.

Довелося молитися на колінах, читати молитву “Отче наш” – передвістя крайнього нервового напруження, за яким може послідувати зрив. Але сонник обіцяє благополучний результат подій.

Якщо уві сні ви читаєте молитву “Отче наш” зі священиком – прийде на допомогу людина, якого раніше ви розглядали як зайву перешкоду у своїй щасливого життя.

До чого молитви сняться – сучасний сонник

Читати молитви, молитися в церкві у сні – до важкого періоду життя. Пам’ятайте, що в будь-якій ситуації ви можете знайти розраду і допомогу, якщо повірите в неї.

Сниться, що моліться в церкві, читаючи молитву “Отче наш” – цілком можливо, що на вас лежить гріх злопам’ятства. Згадайте слова цієї молитви про те, що ми просимо вибачити нас так само, як і ми прощаємо наших кривдників. Якщо ми тримаємо на когось зло, то в цій молитві самі собі зачитуєм обвинувальний вирок.

Езотерика
Додати коментар