Сонник приснилася осика. До чого сниться осику у сні бачити.

До чого осика сниться, сонник Ванги

Осика вважається не зовсім добрим знаком у сновидінні і символізує гріховність, сльози, сором і навіть нечисту силу. Можливо, негативний образ цього дерева був викликаний відкладався в підсвідомості людини народною прикметою про осиковий кілок, з допомогою якого можна впоратися з силами темряви.

Стояти в сні під осикою – дуже сумна ознака важкого випробування.

Якщо вам привидівся уві сні осика з опалим листям, то наяву ви будете сильно плакати, а причиною тому буде сварка з близькою вам людиною. Таке сновидіння часто пророкує розлучення і нещастя в сімейному житті.

Зрубати осику – такий сон свідчить про те, що сновидець зіткнеться з побутовими проблемами, вирішити які зможе ще нескоро.

Якщо ви щось майстрували з стовбура цього дерева – сон є знаком того, що момент, коли пора відповісти за свої помилки, настав.

Обривати з осики листя – до сорому за свій вчинок.

Бачити уві сні осику, зігнувшуся до землі під поривом вітру – вказівка на те, що заплановану вами справу не принесе задоволення ні морально, ні фінансово.

Осиковий стовбур символізує людину, яка, незважаючи на всі ваші старання зблизитися з ним, не тільки залишається байдужим, але і бажає вам зла.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Додати коментар