Давид: значення імені Давид. Доля і характеристика імені

Іменем Давид батьки називають хлопчиків у православних і католицьких сім’ях Ізраїлю, Вірменії і Татарстану.

Ім’я Давид виникло в стародавній Іудеї і на сучасну українську перекладається як «улюбленець». На Русі Давида в народі називали Давидом. Від цього імені утворилася прізвище Давидов. В арабських країнах знаменитого єврейського правителя Давида називають ім’ям Дауд або Давуд.

Одна з коротких форм імені Давид — Діно в наші дні знайшло самостійність і використовується окремо. В інших мовах існують інші варіанти прочитання імені Давид: Дайви, Девід, Таави. Ім’я Давид популярно у всіх європейських країнах. В татарську культуру ім’я Давид прийшов під час монгольських завоювань в Європі і широко поширилося серед татар.

Характер володаря імені Давид

Той, кого батьки нарекли Давидом, володіє спокійним характером. Давид рідко виходить з себе і завжди тверезо оцінює свої здібності. Дава відрізняється гордістю, впертістю і схильністю до аналітичного підходу. Давид володіє сильною волею, але м’яким характером. Дода здатний на співчуття. Давид переконливий у своїх промовах і ніколи не кидає слів на вітер. Дава прагне побувати у різних країнах. Він розвинений фізично, тому Давидові властиво прагнути до перших ролей в чому б то не було.

Чоловік з іменем Давид часто буває егоїстом. Давидові необхідно, щоб його цінували і говорили про це. Давид не відрізняється скупістю, не ображається на дрібниці і не зберігає образу роками. Давид ненавидить брехню. Дода може вийти з себе, але так само швидко і заспокоїтися. Дава ніколи не зупиняється на шляху до досконалості, постійно стаючи краще то в одній, то в іншій життєвій сфері. Дода дуже цінує тих, хто розуміє його жарти.

Особисте життя і кар’єра Давида

Від своєї професії володар імені Давид хоче отримувати заряд позитивних емоцій. Дава намагається з допомогою роботи реалізувати свою потребу в подорожах. Тому з Давидів виходять гарні політики, офіцери і журналісти. Давид може стати геологом, дослідником печер або професійним спортсменом. З-за хорошої фізичної підготовки і міцного здоров’я Дава може створювати скульптури або прикраси. Дава не любить одноманітність, він швидко від нього втомлюється. Давидові обов’язково вдасться обрати правильний життєвий шлях і розбагатіти. Нерідко Даве буде представлятися можливість досягти кар’єрних висот. Цілком можливо, що власне підприємство Давида буде неймовірно прибутковим.

Чоловіка з ім’ям Давид можна назвати знавцем дівчат. При цьому Дава рідко відразу ж одружується успішно. А ось з другою дружиною Давид обов’язково буде щасливий. Дава цілком може жити один —він здатний сам створити затишок і приготувати смачний обід. Але головним у житті Давида завжди залишиться сімейне щастя. Дружину Дава шукає сексуальну, чарівну, при цьому володіє інтелектом і силою волі, щоб могла допомагати Доде будувати загальну сімейне життя. Дружина повинна постійно хвалити Давида, щоб він не втратив віру в себе. Літній Дава стане турботливим батьком і ніколи не кине сім’ю в біді.

Людина з іменем Давид — екстраверт. Як правило, у Дави багато приятелів, які втягують його в сумнівні підприємства. Давидові властива романтичність — він постійно шукає нових відчуттів і пригод. Про це Давид часто розповідає своїм товаришам. Але якщо розмова заходить про справи, то Дода проявляє себе як тверезий прагматик. Якщо хочете стати другом Давида, підходите до проблеми аналітично і не тисніть на емоції. Близькі Доди відзначають його м’який характер, який гармонійно доповнює сила волі. Все це робить Давида розташовує до себе людиною.

У чоловіка, що носить ім’я Давид, іменини припадають на наступні дати: 5.01, 10.01, 27.01, 8.02, 14.02, 1.03, 5.03, 18.03, 25.04, 15.05, 20.05, 31.05, 4.06, 5.06, 14.06, 26.06, 8.07, 9.07, 15.07, 6.08, 18.09, 19.09, 2.10, 7.10, 15.10, 31.10, 14.11, 16.12.

Езотерика
Додати коментар