Сонник ікона наснилася. До чого сниться ікони у сні бачити.

До чого сниться ікона, сонник Ванги

Церква, ікони і свята вода сняться до важкого життєвого періоду.

Бачити на небі ікону Пресвятої Діви Марії – знак того, що в суспільстві запанує смута і хаос.

Золота ікона в небі – символ підміни духовності, падіння людських вдач.

Якщо уві сні ви зайшли в церкву і побачили безліч ікон, старих, з потемнілою рамкою – ваша душа буде нестерпно страждати від безлічі старих, нерозкаєних гріхів.

Сниться, що вдома падає ікона – бути біді.

Малювати ікону в сні самому – попередження про те, що ви занадто самовпевнені і беретеся за справу, в якій не тямите абсолютно нічого, наслідки чого можуть бути для вас небезпечні, м’яко кажучи, неприємностями.

Знайти ікону Божої Матері на дорозі – заклик подумати про своє життя.

Знайти її і віднести до церкви – такий сон говорить про те, що ви маєте можливість комусь допомогти і повинні це зробити.

Вкрасти ікону в церкві – сновидіння вказує на глибоке моральне падіння сновидця.

Подібний сенс, заклик покаятися, несуть в собі сновидіння, в яких з’являється розбита ікона, потемніла ікона Богоматері (якщо мова йде про образ, який знайомий вам у реальному житті), ікона під водою або ж невміло вишита ікона, оскільки тільки дуже майстерна вишивка не спотворює зображені на ній святі лики.

Ікона, сонник Лоффа

Церква і ікони нерідко з’являються в наших сновидіннях. Людина, що не визнає ніякої віри та святих ікон у реальному житті, у сні може молитися перед іконою, плакати і навіть стояти на колінах перед нею. Найчастіше людям сниться ікона Божої Матері та ікона Миколи Чудотворця, що не дивно, оскільки ці святі образи найбільш знайомі всім. Такі сни у людини не воцерковленої викликають подив і цікавість, і в цьому, в свою чергу, і криється небезпека.

Навіть глибоко віруючій людині, якій уві сні раптом з’явилася ікона Божої Матері, Миколи Угодника, Серафима Саровського або образ-ікона преподобної Матрони, буває дуже складно розібратися, де істина в цьому сновидінні, а де ховається брехня. Святі отці радять, щоб уникнути фатальної помилки всі подібні явища сприймати, як обман, усвідомлюючи свою недостойність і гріховність.

Тим не менш, побачивши в сновидінні монастир, ікони, свічки або себе у момент молитви перед іконою або ж коли вам довелося запалювати перед нею свічки, ви повинні задуматися про те, які почуття викликало у вас це сновидіння. Не надаючи йому ніякого віщого значення, не намагаючись витлумачити бачення в проекції на події власного життя, варто спробувати зрозуміти, що ви відчували в той момент, коли ви бачили багато ікон у церкві або ікони в будинку, де їх ніколи не було, коли вам довелося цілувати ікону в сні, молитися біля неї, і це відкриє перед вами частинки вашої власної душі.

Крім того, що церква і ікони сняться як спокуса від нечистого, подібне сновидіння може бути продиктовано і усвідомленням внутрішньої гріховності, голосом совісті, хоча в даний час цей голос у людини занадто слабкий, щоб бути почутим у бурхливому світі людських пристрастей. І лише уві сні, коли в душі запановує тиша, наша совість намагається достукатись до нашого серця, приймаючи в сновидіннях образи і дії, до яких вона найбільш сприйнятлива.

Є категорія снів, в яких ікона Богородиці (найчастіше сниться рятівний образ Казанської Божої Матері), ікони Миколи Чудотворця, Матрони та інших святих присутні як би статично, сновидець просто констатує їх наявність у сюжеті. Це найменш нешкідливі в плані спокуси сновидіння.

Але трапляється і так, що побачена в церкві або вдома ікона мироточить, плаче (іноді з кров’ю) і навіть починає говорити. Говорять ікони, що плачуть, мироточащі тощо можна сприймати лише як порив власної душі знайти розраду, заспокоєння, знайти сенс життя, але ні в якому разі не як знак згори. Плаче ікона уві сні – плаче ваша душа, ікона горить – згорає ваша коротка в порівнянні з вічністю життя. Ми не хочемо про це думати, але в сновидінні людина здатна почути самі тихі, найтонші струни нашої безсмертної душі.

Серед подібних снів досить частіше зустрічаються сюжети про гарячі, падають і розбитих іконах. Все це – не що інше, як терзання душі сплячої людини про скоювані ним помилки, вчинки, гріховність яких він усвідомлює на підсвідомому рівні. Як вже було сказано вище, плачуча ікона – це страждає людська душа, а перевернута ікона – підсвідоме розуміння того, що життєві пріоритети поставлені з ніг на голову.

Важливим критерієм подібних сновидінь є не тільки ставлення режиму до побаченого і охоплюючих його почуттів, а й поведінку інших персонажів сюжету. Наприклад, людині сниться іконостас, ікони в церкві, він молиться і цілує ікони і раптом помічає, що його супутник або оточуючі люди сміються над ним, або ж йому просто стає незручно поцілувати ікону з-за чиєїсь присутності. Хто це був? Як опинився з вами? Якщо вам знайомий чоловік, з-за якого ви посоромилися, наприклад, поцілувати ікону Божої Матері уві сні, можливо, саме ця особа є для вас спокусою, перешкодою духовного зростання в реальному житті. Сюжетів з подібним значенням може бути безліч. Приміром, хтось із знайомих вчиняє крадіжку ікони, намагається розбити її зробити інший блюзнірський акт.

Якщо ж хтось із близьких людей дарує ікону спить, це може бути підказкою про те, що він бажає вам добра. Тим не менше, і в цьому випадку сплячого може чекати на підступ, підміна понять. Диявол хитрий і спритний на обман. Довірившись людині, яка в сновидінні приносить вам ікону в подарунок або дає пораду сходити помолитися в церкві ікони Діви Марії або Миколи Угодника, можна потрапити у підступно розставлені наяву мережі.

Якщо ж ви бачите в сні відверто негативний сюжет, пов’язаний з даною темою, наприклад, чорно-білу ікону, в крові або забруднений брудом, продаєте її або ж вам сниться ікона, перевернута догори ногами – в цьому випадку немає жодних сумнівів, що сон від лукавого, і чим швидше ви про нього забудете, тим краще. Сюди ж можна з упевненістю віднести і сновидіння, в яких ікона з вами говорила.

До чого ікони сняться – сучасний сонник

Тримати в руках ікону Божої Матері, цілувати її в сні – попередження про те, що попереду вас чекає дуже суворе випробування.

Купувати ікону в сні – вказівка на спробу замінити вищі ідеали матеріальними категоріями.

Такий же зміст має і сновидіння, в якому вам довелося освячувати золоту ікону в церкві.

Шукати ікону якогось святого в храмі і не знайти її – такий сон указує на те, що ви занадто зациклилися на якійсь проблемі на шкоду всьому іншому, що є для вас насправді не менш важливим.

Знайти ікону у воді – знак того, що побутові клопоти, повсякденне життя, як вода, заполонили все, витіснивши найважливіше.

Приснилося, що знайшли багато ікон – можливо, незабаром ви відкриєте для себе світ інших цінностей.

Якщо уві сні вам подарували ікону – будете мучитися докорами совісті.

Сон, у якому ви самі комусь подарували ікони або вирішили віднести ікону з дому в храм, вказує на моральне спустошення, самотність.

Езотерика
Додати коментар