Сонник гіпс приснився. До чого сниться гіпс у сні бачити.

До чого гіпс сниться, сонник Ванги

Гіпс, перелом кінцівки символізують перешкоди, перепони, порушення планів.

Власна рука в гіпсі сниться до того, що ви знову зустрінетеся з людиною, з якою розлучилися “по-поганому”. Зустріч ця не принесе вам наяву радості, оскільки відбудеться з сумного приводу, можливо, ним стане чиясь смерть.

Гіпс на руці іншої людини є передвісником важкого обов’язку сплячого повідомити наяву якусь тяжку новину комусь іншому.

Самому накладати гіпс комусь у сні означає, що чиясь доля чи навіть життя в реальності опиниться у ваших руках. Постарайтеся діяти мудро.

Приснилося, що ваша нога в гіпсі – у вас поїздка зірветься, переїзд або зміна місця роботи.

Бачити уві сні, як вам знімають гіпс на нозі – до зміни місця проживання, яка може бути пов’язана з новою роботою.

Якщо в сні ви виявилися серед гіпсових скульптур, вас чекає нерозуміння оточуючих. Їх меркантильні інтереси завадять зрозуміти ваші устремління до високого, духовного, естетичного.

Гіпс, сонник Фрейда

Приснилося, що вам накладали гіпс – до порушення ваших планів з приводу відносин з якоюсь людиною. І варто зауважити, що ви вже отримували попередження з приводу того, що так може статися, а ви воліли упиратися. Крім того, спроба зламати чужу волю і силою змусити бути поруч, хоча і може увінчатися успіхом, але не зможе принести радості.

Бачити людину з гіпсом або те, як його накладають, є вказівка на те, що заздрість, хоча і буває рушійною силою у власному просуванні вперед, нерідко штовхає на такі досягнення, які виявляються непомірно важкими для іншої людини, а часом і не приносять щастя в підсумку. Один народжується Дон Жуаном, а іншим судилася доля Ромео.

Езотерика
Додати коментар