Сонник аптека наснилася. До чого сниться аптеку у сні бачити.

Якщо приснилася аптека по соннику Цвєткова

Аптека сниться до погіршення здоров’я.

Значення сну аптека – сонник Хассе

Бачити аптеку – до хвороби.

До чого аптека сниться – езотеричний сонник

Побачити будівлю аптеки – сон говорить про вашу схильність швидко захоплюватися, ви не вмієте чинити опір своїм бажанням.

Опинитися в приміщенні аптеки – до зустрічі з людиною, що використовує вас, витягувати вигоду зі спілкування і знайомства з вами. При цьому ваші інтереси не тільки ігноруються, але і безпосередньо порушуються.

Побачити аптеку для хворої людини – до поправки.

Аптека приснилася дівчині – її майбутній чоловік буде багатий.

Стояти в аптеці біля прилавка означає, що вас лякає якась можлива хвороба. Сон не нешкідливий, як і сам страх, оскільки можна на енергетичному рівні цю хворобу до себе притягнути.

Якщо ви купували в аптеці ліки – чекайте сімейної сварки, залагоджувати яку доведеться вам. Це буде непросто і може мати для вас не самі приємні наслідки, приміром, ваша незалежність може бути обмежена.

Якщо ж ви купували в аптеці товар, який жодним чином в аптеках зазвичай не продається – до успішної кар’єри та просування.

Сон, у якому ви купили аптечку для будинку або в автомобіль, відкрили її і виявили, що всі лікарські засоби прострочені, застерігає вас від зайвої витрати власних сил для чогось, на що ви в даний момент направили їх всі. Почекайте трохи, все вийде і без ваших титанічних зусиль.

До чого сняться аптечка або аптека – сучасний сонник

Сюжет, в якому ваш автомобіль зупинили і зажадали пред’явити аптечку, символізує вашу готовність відображати життєві проблеми. Якщо аптечка опинилася на місці, все буде вирішуватися з ходу, легко, якщо ж її уві сні в наявності не було – опинитеся в скрутній ситуації.

Купити у сні прострочені ліки – це натяк, що десь ви згорнули не туди на життєвому перехресті. Повернутися на нього неможливо, але зробити правильний вибір на наступному – цілком. Будьте уважні у прийнятті важливих рішень.

Приймати ліки прямо в аптеці – сон означає попередження про неправильний план дій, дозрівший у вашій голові. Подумайте, що ви спланували не так і перегляньте план.

Порожня аптечка, в якій скінчилися ліки, сигналізує про те, що ваше сьогоднішнє становище нестійке, а підтримка – лише видимість.

Значення сну аптекар – сонник Ванги

Аптекар сниться до втрат і збитків, а також може вказувати на перебіг хвороби або одужання.

Хворій людині сон може передвіщати швидку поправку.

Якщо аптекаря бачить здорова людина, вона, навпаки, може захворіти.

Бачити в ролі аптекаря себе означає, що досить скоро вам належить комплексне обстеження, лікування з залученням відразу декількох різних фахівців.

Інше тлумачення сну – до дуже перспективного проекту, який ви забажаєте. Також можливо нова пропозиція з працевлаштування, причому нова запропонована робота буде більш прибутковою, цікавою і перспективною.

Якщо в ролі аптекаря ви побачили родича або знайомого, описане тлумачення сну відноситься до нього.

Езотерика
Додати коментар