Сонник підстригати волосся приснилося. До чого сниться стригтися уві сні.

сонник стригти волосся

Уві сні побачили себе в процесі стрижки волосся? Швидше за все, ви занадто багато перед сном думали про майбутню зміну зачіски. Але якщо це не так, то давайте розберемося, до чого сниться підстригати волосся.

Сонник Феломена

Підстригання волосся є символом майбутніх втрат. Якщо хтось стриже ваше волосся – це знак того, що ви втратите щось дороге для себе.

Давайте розглянемо детальніше образи і з’ясуємо, до чого сниться стригти волосся.

Якщо ви підстригаєте волосся якомусь чоловікові – то будьте обережні, такий сон попереджає про можливу шкоду ваших дій. Якщо підстригати чоловік –ваш чоловік, то такий сон загрожує розставанням з ним, якщо чоловік уві сні колишній – то це ознака позбавлення від образ на нього і продовження життя без болісних спогадів про нього.

Стрижете померлої людини уві сні? Це знак поліпшення вашого здоров’я, одужання від давньої хвороби. Якщо на здоров’я ви не скаржитеся, то такий сон – це знаменування міцного імунітету в подальшому. Підстригати волосся уві сні своєї матері означає необхідність надання їй допомоги в житті. Якщо стрижете волосся дитині уві сні, то в реальному житті задумайтеся, чи не сильно ви опікаєте своє дитя і що пора дати йому більше свободи для дій.

Стригли уві сні волосся собі – ваші секрети стануть відомі, а також будьте напоготові, вас можуть зрадити. Якщо вас підстригає перукар, то незабаром ви повеселитеся в приємній компанії. Вам довелося бачити уві сні підстрижене волосся? Якщо це волосся вашої дочки, то це натяк на те, що потрібно готувати свою дочку до самостійного життя і поменше опікати її.

Сонник Ванги

Уві сні ви обрізали косу, яка була довгою – це знак великої втрати, зробили коротку стрижку – будьте обережні, такий сон віщує небезпеку. Просто міняєте зачіску уві сні – вас чекають якісь зміни в житті.

Сонник Нострадамуса

Обстригти волосся уві сні за допомогою близької людини – вас чекає приємна несподіванка в житті, позбулися уві сні довгої коси – вам належить довга подорож, а ось якщо обстригли уві сні довге волосся – чекайте втрати грошей.

Сонник Фрейда

Обрізаєте уві сні своє волосся самостійно – в житті відбудеться дуже важлива подія, яка значно змінить ваше життя. Побачили перукаря уві сні – також чекайте життєвих змін.

Перський сонник Тафлісі

Пострижене волосся є передвісником відходу з Вашого життя великих проблем і тривог. Стрижете рідних уві сні – їм знадобиться ваша допомога. Стрижете себе – попрощаєтеся з поточними неприємностями у своєму житті.

Езотерика
Додати коментар