Сонник гора наснилася. До чого сниться гори у сні бачити.

сонник гори

До чого сняться гірські вершини? Сонники різних країн і часів трактують це по-різному.

Ідіоматичний сонник

Височина – знак можливостей, які чекають людину попереду, душевного підйому, яскравих емоцій і почуттів.

Підійматися на верх – значить підходити ближче до бажаного, опускатися – віддалятися від нього.

Американський сонник

Тлумачення сну залежить від того, як розташовується височина по відношенню до людини:

  1. Бачити її попереду – значить зіткнутися з несподіваними перешкодами в досягненні бажаного.
  2. Стояти на ній – досягти мети.
  3. Впасти з неї – зазнати поразки в сутичці з обставинами.

Різні сонники сприймають гори, що виникають у свідомості сплячого, по-різному.

Азбука сновидінь

Сон про гори можна тлумачити по-різному. Підійматися вгору – означає досягати успіху в чому-небудь. Скинути гору з плечей – значить розслабитися, покінчити з турботами і занепокоєнням. «Гора ідей або речей» – надлишок, наявність у великій кількості. Навпаки, метафора «бути як на вулкані» означає турбуватися, чекати неприємностей.

Східний сонник

Бачити себе на вершині – значить домогтися успіху, отримати високу посаду. Чим далі ви знаходитесь від землі, тим більше благополуччя чекає вас незабаром.

Мусульманський сонник

Сон про скелясті гори, на які ви піднімаєтеся з останніх сил, не обіцяє нічого хорошого. Вам доводиться домагатися всього з великими труднощами. Швидше за все, ваші устремління виявляться недосяжні через раптово утворилися несприятливих обставин. Виправити становище справ можна шляхом виховання терпіння і філософського ставлення до труднощів.

Англійський сонник

Образ гори визнається дуже поширеним, тому йому не приділяється центрального сенсу. Набагато важливіше, що відбувається на тлі гірського пейзажу.

Якщо ви бачите на вершині людини, значить він для вас недосяжний. Якщо який-небудь предмет падає вниз, значить, ви можете легко стати його володарем.

Сон, в якому ви котитеся по горі вниз, символізує ваш страх потерпіти поразкою або проблеми зі здоров’ям. Якщо вершини затуляють вам горизонт, і ви прагнете подолати їх, прийшов час для самореалізації.

Італійський сонник

Східні мудреці вважають, що бачити уві сні гори – до змін. Якщо ви спускаєтеся з них, важкий період позаду, в недалекому майбутньому вас чекає заспокоєння і полегшення. Якщо ви йдете вгору, вас чекають страждання.

Сонник XXI століття

Гірський пейзаж в сновидінні – символ майбутньої важкої роботи.

Снігові гори уві сні означають, що у вас навряд чи вийде впоратися з перешкодами по дорозі до бажаного.

Підніматися на вершину – зіткнутися з серйозними труднощами на шляху до удачі; відчувати почуття страху на шляху – домогтися зростання по службовій драбині; швидко спускатися – позбутися від турбот; впасти з вершини – зробити удачу постійним супутником у всіх справах.

Життя або прогулянка на тлі гірського пейзажу – до отримання прибутку, процвітання і достатку.

Якщо на гірському схилі. що приснився вам немає ніяких дерев і трав, – поганий знак, що означає можливу небезпеку. Якщо цей образ привидівся молодій дамі, їй варто уважніше придивитися до свого шанувальника. Можливо, він таїть корисливий умисел.

Дитячий сонник

Гора – символ таємниці і життєвої сили. Стародавні народи вважали, що вона зберігає особливу енергію і скарби, а в її підніжжя існували заборонені для відвідування місця.

За даними езопового сонника, гора – знак людських прагнень. Підніматися на неї – прагнути до задуманого, досягти вершини – отримати бажане. Якщо ви ніяк не можете забратися вгору, незважаючи на всі старання, ваші плани не збудуться через негативного впливу зовнішніх сил.

Якщо ви бачите гірську річку, яка тече вниз, у вашому житті починається період турбот і клопоту, які не ведуть до досягнення мети. Робота не принесе вам задоволення, але такий гарячковий час не триватиме довго.

Якщо ваш шлях перегороджує ланцюг гір, бажаного не судилося збутися. Якщо ланцюг тягнеться уздовж дороги, вам буде супроводжувати удача і плани збудуться.

Сонник Езопа

Якщо ви спостерігаєте уві сні гірські вершини, вам пора осмислити, що в хорошого ви зробили для оточуючих в минулому і побудувати план на подальше.

Езотерика
Додати коментар