Сонник ремонт приснився. До чого сниться ремонт уві сні робити, бачити.

Якщо приснився ремонт по соннику Цвєткова

Робити ремонт в квартирі – до перших, найважчим кроків на шляху до здійснення давньої мрії. Наскільки швидкими та успішними вони будуть в реальному житті, вкаже швидкість і якість вироблених у сні робіт.

Якщо ремонт у вашій квартирі робить хтось інший – отримаєте несподіваний приємний сюрприз від абсолютно незнайомої людини. Це буде настільки приємно, що ви самі захочете когось ощасливити.

Сон для жінки, в якому вона робить ремонт з чоловіком, говорить про те, що в їх відносинах намічається новий сплеск, вони стануть ближчими один до одного. Якщо на даний момент вони знаходяться в сварці, вона буде скоро забута, а її причина усунена.

Якщо ж сниться, що робиться ремонт в одній кімнаті, при тому, що вся інша квартира потребує ще більше – сон говорить, що дані метаморфози у відносинах будуть лише видимість поліпшення, що неминуче дуже скоро дасть про себе знати новими виплесками негативу.

Якщо сниться ремонт на роботі – тлумачення залежить від того, наскільки успішно він йшов, подобалася вам вимальовується картина, та був взагалі видно якийсь результат. Якщо ви побачили уві сні тільки бруд від побілки та будівельні матеріали – чекайте негативних для вас змін в роботі.

Значення сну ремонт – сонник Хассе

Ремонт старого будинку сниться до владнання давніх конфліктних ситуацій вдома, на службі, з друзями. Головне причиною відновити мир буде те почуття дискомфорту, яке ви відчуваєте з-за цих розбіжностей.

Якщо уві сні ви робите ремонт в новому будинку, переробляєте недоліки будівництва, переклеюєте готові шпалери які не сподобалися вам і т. д., то наяву слід утриматися в майбутній день від покупки дорогої техніки, вирішальних ділових переговорів і інших відповідальних рішень. Якщо є можливість взяти час на роздуми, без роздумів просіть хоча б один день.

Сновидіння може мати більш точне зазначення, якщо ви намагаєтеся полагодити якусь конкретну річ.

Якщо уві сні ремонт у новій квартирі стоїть по причині відсутності коштів – вам слід урізати витрати наяву, гроші скоро вам знадобляться по більш потрібного приводу, ніж зараз.

До чого ремонт сниться – езотеричний сонник

Якщо уві сні ви бачите, як хтось робить євроремонт у будинку (у вашому житлі), значить, частину своїх поточних турбот ви зможете перекласти на чужі плечі. При цьому душа ваша миє бути спокійна, оскільки все буде зроблено з повною відповідальністю і своєчасно.

Якщо під час ремонту в будинку ви керували роботами, вказували будівельникам на недоліки або просили щось переробити – так буде і в житті. Це може стосуватися будь-якої сфери вашої діяльності.

Гірше всього, якщо будинок після ремонту викликав у вас нарікання, ви побачили явні недоліки й огріхи будівельників. В цьому випадку вам краще не передоручати наяву важливі справи іншим, як би клятвено вони не обіцяли вам терміни і якість.

Робити ремонт у будинку самому до великих бюрократичних клопотів.

Якщо результати цього в сні вас порадували – ходіння по кабінетах будуть не марними.

До чого сниться ремонт – сучасний сонник

Вироблений ремонт квартири в сні передвіщає швидкі позитивні зміни у стосунках, роботі, інших сферах життя. Мова не йде про кардинальні перевороти, але з урахуванням минулих помилок і набутого досвіду ви зможете змінити в кращу сторону те, що вже маєте.

Якщо ви робили у сні ремонт у новій квартирі (але не переробляли те, що в ній вже є), то у вашому житті повіє свіжий вітерець більш ґрунтовних змін. Чекайте нових знайомств, переїздів, подорожей і т. д. Все це буде вам в радість, можете сміливо йти назустріч зміні життєвих декорацій.

Приснився євроремонт в чужій квартирі – це попередження про те, що ви бажаєте наяву більше того, ніж дозволяють ваші фінанси. Крім того, ви намагаєтеся задовольняти ці бажання, що при такому нерозумному підході дуже скоро призведе до банкрутства.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар