Сонник достаток приснився. До чого сниться достаток у сні бачити.

Благополуччя, достаток, сонник Лоффа

Благополуччя, велика кількість чого-небудь у сні може проявлятися як зі знаком “плюс”, так і з негативним значенням. Як відомо, навіть найкраще, якщо воно представлене в надлишкових кількостях, починає втомлювати і навіть може зашкодити. У сні це може проявлятися в нав’язливості будь-яких речей, подій, образів та почуттів.

Надлишок позитивних емоцій, речей або чогось іншого слід розцінювати уві сні, як підказку підсвідомості про те, що в житті сплячого щось одне сильно превалює над усім іншим, допускаючи перекіс свідомості. В результаті можуть бути упущені важливі події, обставини або життєві можливості.

Якщо ж у сні виявляється надлишок образів зі знаком “мінус”, значить, попереду чекають негативні події, зміни, сильні переживання.

Приділіть увагу побічним персонажам, присутнім у цьому сновидінні, їх діям і ставленню до всього що відбувається.

Якщо наснився достаток по соннику Цвєткова

Сновидіння для молодої дівчини, в якому вона живе в неймовірному достатку, обіцяє їй жорстокий обман. Всі її райдужні мрії будуть порушено, а долею стануть бідність і безчестя. Головна небезпека такого сну – прагнення знайти щось подібне і в реальному житті, однак для цього потрібні розумні дії та висока життєва енергія, а не пуста лінива мрійливість.

Приснилося достаток їжі на столі – це попередження про те, що в житті настає відповідальний період, який дає реальний шанс бути ситою все життя. Не пропустіть його.

Значення сну достаток – сонник Хассе

Побачене уві сні достаток життєвих благ обіцяє успіх, процвітання, але тільки в тому випадку, якщо вона не була надмірною, надмірним.

Особливо сприятливим вважається сон, у якому ви побачили міфічний ріг достатку.

Достаток, англійський сонник

Якщо уві сні ви ведете благополучне багате життя, маєте вдосталь їжі і розкішний будинок – такий сюжет є не дуже щасливим знаменням на майбутнє. Якщо ви і досягнете такого достатку, то лише в дуже віддаленому майбутньому.

Езотерика
Додати коментар