Сонник друг приснився. До чого сниться друга у сні бачити.

Тлумачення сновидінь: до чого приснився друг довгоочікувана зустріч з хорошим товаришем завжди радує і налаштовує на Бадьорий лад, в передчутті гарної бесіди і цікавого проведення часу. Саме так трапляється в реальному житті, але як же ставитися до того, коли ця зустріч відбувається уві сні? Різні сонники дають своє тлумачення такого бачення, грунтуючись на багаторічних спостереженнях і аналізі сновидінь.

Сонник Меридіана

Коли з’являється колишній друг уві сні, це може бути передвісником сварки з нинішніми приятелями. Якщо він перебуває в доброму здоров’ї і гарному настрої, значить, можна чекати позитивних новин і несподіваних подарунків. Якщо ж старий товариш постає хворим, похмурим і невеселим, це сигналізує про можливі неприємності і сумних спогадах з минулого. Колишній приятель може постійно снитися в тому випадку, якщо між вами залишилися якісь незавершені справи. У цій ситуації найкраще зустрітися один з одним, і залагодити розбіжності.

Англійський сонник

Побачити уві сні друга з тривогою і стурбованістю, означає, що він знаходиться в тяжкому становищі або страждає якоюсь серйозною недугою. Якщо приятель, який з’явився в сновидінні, задоволений життям і спокійний, можна чекати хороших звісток. Коханий, який виїхав в далекі краї, сниться до швидкого повернення і весільної церемонії. Хворі і немічні друзі, що знаходяться в даний час в розлуці з вами, свідчать про вашу нелагідність і надмірної запальності.

Жіночий сонник

Для представниць прекрасної статі бачити уві сні друга, що знаходиться в хорошому настрої, означає приємні новини і зустрічі. Якщо ваш приятель в сновидінні засмучений або хворий — це знак того, що наближаються неприємні події або хвороба. Коли дівчина залишає свого бойфренда, значить, їй потрібні нові враження, а старі відносини вже зжили себе. До майбутньої розлуки також може приснитися сон, в якому ви обмінюєтеся рукостисканням з сумним і зажуреною людиною.

Східний сонник

В даному соннику друг, що випромінює щастя і добрий настрій, сниться до відмінних новин і довгоочікуваних зустрічей. Якщо ж він знаходиться в біді або страждає від якоїсь недуги, значить, попереду можливі проблеми зі здоров’ям. У тому випадку, якщо ваш приятель одягнений в червоний одяг, це може служити попередженням про прийдешні втрати і неприємності. Коли в сновидінні людина намагається приховати своє обличчя, значить, що в реальності він лише хоче здаватися хорошим товаришем і завжди готовий до обману.

Сонник XXI століття

Поява друга уві сні є своєрідним відображенням подій, які незабаром можуть статися в реальності. Допомога, надана другу в сновидінні, означає отримання несподіваної підтримки від добрих людей, а відчайдушна суперечка з приятелем свідчить про його невірність і спритність. Якщо сниться, що хороший товариш помер, треба готуватися до несподіваних звісток. Розмова з уже померлим другом віщує дуже важливі новини, а всі його слова потрібно сприймати, як правду.

Сімейний сонник

Згідно з цим сонником друг віщує хороші звістки, коли він є в баченні здоровим і радісним. Якщо ж ваш товариш має засмучений вигляд, значить потрібно прислухатися до свого організму, так як не виключена поява різних хвороб. Коли приятель постає в образі тварини, це служить попередженням про те, що є люди, які бажають внести розбрат в вашу дружбу. Якщо в своєму баченні ви віддаляєтеся від свого друга, значить, ці дружні відносини вже не так важливі для вас, Ви прагнете до змін і нових зустрічей.

Езотерика
Додати коментар