Сонник тварина приснилося. До чого сниться тварин у сні бачити.

Тварина, тварин пестити, рогата тварина, тікати від тварини, вбивати тварину, сонник Лоффа

Історично саме присутність у сні різних тварин поклало початок тлумачення сновидінь в цілому, настільки виразно простежується їх символізм стосовно людських якостей і наступних за сновидінням ситуацій. Тваринам може відводитися в снах абсолютно будь-яка роль, вони можуть бути наділені будь-якими якостями і проводити будь-які дії – розмовляти, переслідувати, допомагати і т. д., розкриваючи суть особистісних взаємин і прийдешніх подій.

Різні тварини уособлюють різні риси характеру і взаємовідносин, часто являючи собою втілення нашого індивідуального досвіду.

Слід розглядати не тільки сама тварина, як символ, але і його поведінку, а також ваше ставлення до нього і в цьому сновидінні, і в реальному житті. Якщо його звички уві сні не відповідають традиційному уявленню або вашому особистому сприйняттю даної тварини, на це слід звернути особливу увагу при розшифровці.

Якщо вам сняться мертві тварини, сон тлумачиться в залежності від конкретного виду. Якщо при цьому виникає складність визначення, то в цілому присутність трупів тварин у сні вказує на приховану від сновидця інформацію або загрозу жорстокого поводження, як у фізичному плані, так і в моральному відношенні.

Нечастою подією у сні є власне вбивство тварини, цьому зазвичай привертають дві причини: жорстокість і необхідність. У першому випадку сновидіння втілює архетип добувача, а також прагнення самоствердитися за рахунок інших. Якщо ж убити тварину довелося за необхідності, це сон про виживання, почуття відповідальності за своє та чуже життя, яке доведеться пережити в гострій формі.

Сон, у якому тварина вмирає з вашої вини, і ці дії нічим не мотивовані, вказує на соціальну незадоволеність, нереалізоване бажання, є проектування зла, яке суть всередині. Більш конкретне зазначення може дати вид тваринного, його відносні розміри і те, як ви його сприймаєте в житті.

Домашні тварини, зі сну в момент їх благополуччя, наприклад, на пасовище або ситими в стійлі, уособлюють достаток і безтурботне процвітання.

Годувати тварин, які страждають від голоду, уві сні – вказівка на невідповідність реальності і вимог сновидця.

Скелет тварини, його череп в сновидінні вказують на непорушність закладених в дитинстві табу, на марні спроби пережити етнічні переконання і традиції, змінити світогляд. У цілому тіло тварини повинно сприйматися в його глибокому тотемістичному значенні.

Окремого розгляду заслуговують рогаті тварини. Вони є у сні символом авторитарного самця, чоловіки. Якщо наявність рогів у цієї тварини є абсурдним (наприклад, собака або курка з рогами), це вказує на відторгнення цього авторитету, його неприйняття з причини необгрунтованості. Також це може говорити про напруженості в інтимних стосунках, оскільки кимось з цієї пари рухають не цілком однозначні мотиви.

Сновидіння про тваринний з рогами може також вказувати на прагнення більш сильної особистості підпорядкувати сплячого собі, придушити його. Жінки часто піддаються подібному впливу через особливого сексуального збудження на фоні сили, нав’язаної ззовні.

Якщо уві сні ви побачили незвичайну, неіснуючу тварину – слід ретельно проаналізувати її зовнішність, більше приділяючи увагу тому, що здалося неприродним, може, навіть потворним. Проведіть аналогію з тими видами тварин, для яких дана ознака є нормою, візьміть за основу їх домінуючі якості, символізм. В якості прикладу розглянемо приснилося свиню з хоботом. Свиня асоціюється з непорядністю, слон – з хорошою пам’яттю, стабільністю, авторитетом. Якщо ця незрозуміла тварина уві сні викликало переляк, значить, в реальності слід боятися авторитетної, але вельми злопам’ятної особистості, яка не погребує помститися за минулі гріхи найнижчим, брудним чином.

Виняток з цього ряду становлять міфічні тварини, які слід трактувати у відповідності з їх історично сформованим чином.

Якщо наснилася тварина по соннику Цвєткова

Кожна тварина уві сні має свою мають метафоричну символіку і відповідає певним людським інстинктам. Будь сновидіння, в якому присутня тварина, повинно трактуватися з урахуванням цієї символіки, навіть якщо вона суперечить тлумаченню подібного сну в цілому.

Слід звернути увагу, що якщо у вашому сновидінні з’являється конкретна тварина, наприклад, домашній улюбленець, він стає символом, а ваше ставлення до даного конкретного екземпляра нівелюється.

Вбивати тварин – таке сновидіння вказує на бажання сплячого перемогти якусь пристрасть, реалізувати таємне бажання. Сон може передвіщати нещасний випадок.

Померли своєю смертю сняться до заспокоєння, зможете привести в порядок свої почуття, а ті, хто вам дошкуляв, нарешті, залишать у спокої.

Якщо тварина кусає вас у сні – станете об’єктом нападок наяву, невмотивованої агресії.

Бачити уві сні відразу багато тварин одного виду – до напливу почуттів. Вами оволодіють емоції, які захлиснуть здоровий глузд і розум.

Приснилося багато різних – переживете повну плутанину у відчуттях і бажаннях. Одні з них будуть суперечити іншим, що може спровокувати деструктивну поведінку.

Кров тварини уособлює цінність людських відносин. Якщо вона була пролита на землю – їх формування піде в негативному руслі.

Скажена тварина сниться до небезпеки інфекційного захворювання, епідемії.

Приручати – до контролю над почуттями та емоціями, а також над діями суперників.

Якщо сниться неіснуюча тварина – переживете потрясіння, сум’яття, стрес.

Тікати від тварини – таке сновидіння відображає боротьбу з власними низинними людськими інстинктами. Якщо при цьому використовувалися загородження або інші перешкоди – буде потрібна допомога фахівців, експериментальні методики, поради психолога.

Якщо напад тварин у сні все-таки відбулося – шкідливі звички індивіда все ж завдадуть шкоди конструктивних життєвих аспектів, або, принаймні, буде присутній подібна загроза.

Подібне значення про прагнення контролювати власні емоції має і сон, в якому сплячий приручав тварин.

Побачена уві сні клітка з тваринами вказує на перемогу людського розуму і волевиявлення над власними тваринними інстинктами.

Безпритульні тварини сняться до безконтрольності, відчуття безкарності, яке помилково.

Значення сну тварина – сонник Хассе

Стадо тварин сниться до розкоші, якщо не представляє для сплячого або інших присутніх у сновидінні загрози.

В іншому випадку присутність в сновидінні багатьох тварин уособлює хаотичне вивільнення енергії, життєвих сил, представляє певну небезпеку, як будь-яка потенційна енергія в своєму стихійному розвитку.

Говорити з тваринами у сні, розуміти їх мову – знак природної гармонії, проявленого розуму. Ваші дії будуть обґрунтованими і логічними.

Маленька тварина у сні вказує на нездатність до дозрівання, прийняття виправданих дорослих рішень, інфантильність.

Дитинчата сняться до страху, перебільшеному жаху.

Якщо дитинчата тварин сняться разом з дорослими особинами, батьками – до материнства або батьківства.

Годувати диких тварин – до придбання друзів наяву, яким не завжди і не у всьому можна довіряти. Виною тому буде ваше прагнення утримати дружбу, засновану на матеріальному ґрунті.

Гладити тварину, пестити його до прибутку сумнівної властивості, неправедному достатку.

Шкура тварини сниться до придбання власного житла.

Кров тварини сниться до люті.

Його сеча у сні вказує на те, що ви з необережності вторглися в чужі межі, закрите особистий простір.

Приручити незвичайну, фантастичну тварину – до небезпечних необдуманих дій.

Смерть тварин сниться до туги, жалю про минуле, про скоєне чи, навпаки, про втрачене.

До чого тварина сниться – езотеричний сонник

Тварини сняться як уособлення сили, яка буде корисною і позитивною для сплячого суб’єкта тільки в тому випадку, коли уві сні він відчував свою перевагу. Якщо ним опанував страх, він намагався втекти від тваринного або якось захиститися від нього – сон передвіщає небезпеку.

Труп тварини у сні вказує на втрачене, даремно втрачений час.

Якщо ви побачили в сні кладовище тварин – озирніться на своє життя, за вами тягнеться шлейф нереалізованих можливостей і бажань. Можливо, це допоможе щось змінити.

Приснилася дивна, невідома тварина – стережіться засідки і невідомих місць, є небезпека для вашого життя.

Бійка тварин сниться до неприборканих пристрастей.

Укус їх сниться до хвороби, а також до небезпеки потрапити під чиюсь гарячу руку.

Якщо тварина кусає вас в ногу – до нещасного випадку. Якщо ви збиралися в подорож, в дорогу – за можливості скасувати.

Рогате сниться до зради коханої людини.

Хворе – до нерозбірливості в сексуальних відносинах, що стане причиною слабкості та поганої слави.

Перетворюватися на тварину у сні – до гніву, люті, втрати контролю над собою.

Бачити уві сні органи тваринного, потрухи – до важкої хвороби або сексуальному насильству.

Приснилося знущання над тваринами – станете наяву жертвою несправедливості або розправи над неугодними.

До чого сняться тварини, сонник Лонго

Тікати від тварини уві сні або ховатися від нього – до спроби вийти з під контролю владної людини.

Рятувати тварин від небезпеки – заведете домашнього вихованця, а може бути, і усиновіть дитини.

Сон, у якому ви перетворюєтеся в тварин, віщує надзвичайно сильне почуттєве збудження або нездоланний азарт. Це досить небезпечний стан, оскільки в обох випадках притупляється самоконтроль і інстинкт самозбереження.

Біле тварина, жінці наснилося, – це натяк на її латентні мазохістські нахили. Її підсвідоме бажання – мати темпераментного до межі небезпеки коханця.

Мертву тварину у сні є знаком пригніченої агресії або сексуальності.

Бачити уві сні, як його ховають – вказівка на наявність людини, сильної особистості, який стримує ваші сильні емоції, їх вільний прояв.

Самому вбивати тварину – до стану відчаю, безповоротність і безконтрольності.

Тварини, англійський сонник

Приснилася тварина, що говорить – з вами хочуть поговорити, але через посередника, не безпосередньо. Якщо ця тварина викликала у вас явну асоціацію з якоюсь людиною – ви занадто обожнюєте наяву цю особистість.

Морська тварина сниться як символ потаємних почуттів, які вам набридло приховувати. Ймовірно, настав час дати їм свободу в межах розумного.

Перетворитися на тварину у сні – до нижчих потреб, епатажних витівок.

Бачити, як ця метаморфоза сталася з іншим людиною на ваших очах – до сексуального насильства.

Рятувати потопаючу тварину у сні – до каяття, повернення на шлях чесноти. Також слід звернути увагу на притаманні цьому звірові риси характеру, оскільки деякою мірою вони притаманні і вам.

Поранена тварина сниться до душевного болю.

Хворе вказує на бажання уникнути відповідальності за те, що ви тільки збираєтеся здійснити.

Тварина, французький сонник

Смерть тварини, його вбивство сниться до таємної зради, яка буде яскравою, але недовгою.

Приймати пологи у тварин у сні – до змін у вашому житті, звичках, більш конкретну розшифровку дасть тлумачення сну про даний вид тварин.

Якщо пологи були важкими, і самка загинула – отримаєте у спадок щось таке, з чим не оберетеся клопоту.

Самому народити тварина у сні – до скоєння аморального вчинку.

Сниться намальована – все те, що уособлює конкретний вид, не має у вашому житті сенсу, є наносним, показним, непотрібним.

Якщо уві сні вам довелося мити тварин, наяву будете страждати від сильних докорів совісті віруючої людини врятує сповідь.

Бачити купання тварин зі сторони – будете намагатися апелювати до совісті іншої людини.

Рятувати тварин у сні – до спроби уникнути наяву відповідальності за скоєне.

Тварина, ассірійський сонник

Шерсть тварини сниться до багатства та добробуту, але через приниження, і важку працю.

Приймати пологи у тварин у сні – до участі в незвичайному подію, але всю значимість цього випадку вам доведеться усвідомити і оцінити набагато пізніше.

Кістки тварини сняться до голоду.

Голова – це попередження, будьте розбірливі у виборі друзів і при дотриманні їхніх порад.

Побачена уві сні кишки тварин – це поганий знак, що віщує погіршення здоров’я, спілкування з неприємними людьми або зустріч з кричущою несправедливістю.

Езотерика
Додати коментар