Сонник час приснився. До чого сниться час у сні бачити.

До чого сниться час, тимчасові загадки, сонник Лоффа

Одними з найбільш складних, але, безсумнівно, цікавих для тлумачення сновидінь є подорожі в часі, машина часу та інші тимчасові загадки. Саме розуміння того, що вам довелося потрапити в інший час, досить відносно, адже світ сновидінь – це завжди фантасмагорія, і судити про точний час у сні складно, і вже тим більше стверджувати, що воно якимось чином змістилося.

Сюжет одного сновидіння може охоплювати період, рівнозначний реального часу, а може являти собою якусь “нарізку” епізодів, як би змонтованих в одну стрічку. В останньому випадку сон може охоплювати кілька днів, тижнів, років, а іноді і зовсім період часу, що не піддається ніяким тимчасовим прив’язкам.

Побачене уві сні час на годиннику може вказувати на якісь часові рамки життя. При явній хронологічній невідповідність сюжетів, неправильному часу проходження, показання годин можуть вказувати на період, що пройшов між двома відрізками сну, на вік сплячого в даному сюжеті і т. д. Наприклад, час 14:25 на циферблаті годинника може означати період між чотирнадцятирічним і двадцятип’ятирічним віком.

Якщо вам сниться, що час зупинився, в такому сновидінні показання циферблата набувають особливої важливості для розшифровки. Такий сон часто намагаються пов’язати зі смертю, однак слід розуміти, що вказівки на дату смерті сновидіння ніколи не даються в прямій подачі, ці відомості завжди зашифровані, розшифрувати їх завжди досить складно.

У ряді випадків переміщення в часі у сновидінні може мати вплив на всю його емоційне забарвлення, що представляє один з небагатьох елементів, за якими можна визначити, що час пішов назад.

При всій значущості і незвичайності таких сновидінь тлумачити їх слід дуже обережно і практично ніколи – буквально.

Езотерика
Додати коментар