Сонник коло приснилося. До чого сниться кола у сні бачити.

Круги, сонник Лоффа

Кільця та кола, що виникають у сновидіннях, є символами-архетипами. Об’єкти круглої форми можуть бути як звичайними, так і несподіваними (наприклад, кругла кімната, що йде по колу дорога, магічні кола і т. д.). Якщо виникають в сновидінні круглі предмети і кільця не приносять сновидінню неприємних переживань, то в цілому це позитивний образ.

Наприклад, сплячій людині довелося бігати по колу. При цьому він міг просто тренуватися, а міг відчувати відчай, будучи не в змозі вирватися з цього кола. В останньому випадку біг по колу уві сні буде вказувати на нефункціональну втрату життєвих сил, спотворення прямий, тобто найкоротшій траєкторії руху до мети.

Так звані “пшеничні кільця” або інші кола, намальовані невідомою силою на землі, сняться як уособлення магічною захисту, оскільки в нашій підсвідомості коло є символом кордону, яку заборонено переходити злим силам. Такий сон відображає внутрішню потребу в заступництві, заступництво на тлі тривоги, неспокою і усвідомлення, що невблаганно наближаються негативних обставин.

Значення сну кола – сонник Хассе

Побачити в дзеркалі у себе темні кола під очима – такий сон передвіщає смертельну втому або велике горе.

Малювати коло на папері у сні – до гармонії, стабільності і захищеності в житті.

Коло, англійський сонник

Ходити по колу у сні – знак того, що якісь правила чи принципи не дозволяють вам проявити самостійність, ви перебуваєте в полоні стереотипів.

Езотерика
Додати коментар