Сонник їзда наснилася. До чого сниться пересування у сні бачити.

Якщо приснилися їзда, їхати, їздець по соннику Цвєткова

Швидка їзда уві сні – це таке ж швидке просування наяву, але залишається важливим питання – куди і до чого. Якщо уві сні ви рухалися до мети, сон можна тлумачити в прямому значенні, якщо ж, приміром, до обриву або туди, куди вам їхати не хотілося – невдалим буде і перебіг справ наяву.

Їхати задом у сні – вказівка на рух у зворотному напрямку від наміченої мети. Навіть якщо вам здається, що ви на вірному шляху, це може бути оманним уявленням, і на ділі буде навпаки.

Якщо вам довелося їхати по бруду – сон попереджає про втрату великої суми грошей. Чим важче і довше була дорога, тим більше буде втрата.

Їхати по зустрічній смузі – такий сон попереджає вас, що, незважаючи на привабливість поставленої мети та правильно обраному шляху її досягнення, ви занадто довіряєтесь тим, хто лякає вас труднощами, перешкодами, і розповідає жахи про те, що вам належить пережити. Сміливо йдіть вперед.

Довелося уві сні їхати по льоду – остерігайтеся дій, що входять в протиріччя з законом. Є дуже велика ймовірність понести відповідальність аж до кримінальної.

Кудись їхати з коханим – сновидіння вказує на те, що ваш подальший життєвий шлях, принаймні, на певний час, буде протікати спільно. Зверніть увагу, наскільки тривалою передбачалася поїздка у сні, де була кінцева мета цієї поїздки.

Якщо сниться швидка їзда на коні – ваша доля складеться благополучно, особливо, якщо ви брали участь у бігах, скачках.

До чого їхати сниться – езотеричний сонник

Сниться якийсь пересування, їзда – це вказівка на майбутню поїздку в реальному житті, якщо нічого особливо або незвичайного ви уві сні не помітили.

Бачити швидку їзду (наприклад, повз вас хтось промчав з великою швидкістю) – до отримання важливої новини, вісті.

Якщо хтось у вашому сновидінні їхав задом – несприятлива подія пройде наяву повз вас, уникнете участі в ній.

Рухалися у візку – доб’єтеся від когось того, що давно прагнули отримати.

Швидко їхати по зустрічній смузі уві сні – ознака того, що будете намагатися нетривіальним шляхом обійти конкурентів, але при цьому ризик дуже великий. Можливо, вам краще утриматися від нього.

До чого сняться їзда або їхати – сучасний сонник

Швидка їзда сниться до стрімкої зміни подій у вашому житті. Не встигнувши звикнути до одних декораціям, ви будете виявитися наяву в інших. Приготуєтеся реагувати на це адекватно і раціонально. Період не триватиме довго.

Їхати по воді уві сні – такий сон, навпаки, вказує на те, що самі звичайні побутові справи будуть постійно гальмуватися прикрими обставинами, ви почнете втрачати через це терпіння. І найнеприємніше те, що на цей раз все це може тривати тривалий час.

Якщо уві сні молода жінка їде з чоловіком у її житті відбудеться доленосне знайомство або визнання. Можна очікувати і пропозиції про заміжжя.

Молодий чоловік кудись їде зі своєю дівчиною у сні – саме її він вибере в супутниці життя. Якість дороги, швидкість пересування, комфорт подорожі – усе це вкаже на те, яким буде цей союз.

Довелося в сновидінні їхати заднім ходом – не виконайете обіцянки, дасте помилкову обітницю або з чимось елементарно не впораєтеся.

Також сон може означати невдачу в розпочатій справі.

Їхати з небіжчиком у сні – попередження про небезпеку, що загрожує вам на дорозі.

Езотерика
Додати коментар