Сонник розлучення приснилося. До чого сниться розлучення у сні бачити.

до чого сниться розлучення з чоловіком

Розлучення до чого сниться, сонник Лоффа

Ще не так давно розлучення вважалося соціально небезпечним явищем, мало в суспільстві статус табу. У реаліях сьогоднішнього дня наступне за весіллям розлучення стало цілком звичним, досить поширеним ритуалом. І суспільство, на превеликий жаль, вже не робить з цього трагедії. Подібне ставлення до розлучення відбивається і в наших сновидіннях.

Якщо жінці сниться розлучення з чоловіком або чоловіка – розлучення з дружиною, існує дві основні причини появи цього сновидіння. Перш за все, таким чином спливає невдоволення існуючим шлюбом.

Друга причина – страх втратити кохану людину. Наприклад, сплячій жінці здається, що чоловік хоче розлучення, але поки мовчить. Особливо показовими в цьому плані є сновидіння, в яких жінці сниться, що чоловік налаштований розлучатися.

Іноді ситуація, в якій сплячий чоловік незадоволений існуючими відносинами, своїм сімейним життям, виражається в сновидінні, в якому має місце розлучення друзів, розлучення знайомих, просто чужих людей. Але частіше на цьому місці виявляються все ж ті, хто грає в житті сплячої людини якусь значну роль (наприклад, сниться, що батьки розлучаються).

Якщо вам приснилося, що розлучайтеся, проаналізуйте ваші реальні відносини. Чи Любите ви цю людину? Чи Не побоюєтеся того, що він чимось незадоволений щодо вас самих? Чи Не має хтось тиск на вас обох (незадоволеність шлюбом з боку батьків, друзів тощо).

Якщо сниться розлучення з коханим чоловіком – шукайте причину в собі і своїй поведінці. Якщо ж ви розлучалися уві сні з нелюбимим – ваша підсвідомість уже готове до самого негативного повороту подій.

Якщо приснилося розлучення по соннику Цвєткова

Якщо жінці наснилося, що чоловік хоче розлучитися з нею він незадоволений наяву її веденням господарства і їй самій, або вона стала надто підозрілою.

Розлучення батьків сниться до тяжкої хвороби або смерті одного з них.

Приснився розлучення подруги з-за її зради – зверніть увагу на її взаємини з вашим партнером.

Якщо є дитина, розлучення може снитися як вказівку на розбіжності в його вихованні.

До чого розлучення сняться – сучасний сонник

Якщо вам сниться розлучення з коханим чоловіком або дружиною з-за зради, то наяву ви мучте свого чоловіка або дружину підозрами і порожніми ревнощами.

Розлучення з нелюбом партнером (партнеркою) сниться як усвідомлення того, що ваші відносини стали для вас надто нудними, вони виснажують ваші моральні сили і нервову систему.

Езотерика
Додати коментар