Сонник вибух приснився. До чого сниться вибух у сні бачити.

Якщо приснився вибух за сонником Цвєткова

Вибух уві сні символізує якусь сенсацію, новина, а також розголошення конфіденційної інформації і раптову славу.

Почути уві сні сильний вибух, але не бачити його – до раптової хвороби.

Приснився вибух на воді означає отримання деякої інформації, новини, яка спочатку здасться незначною, але згодом буде мати дуже негативні наслідки.

Якщо вам приснилася якась військова ситуація, в якій ви бачите вибух гранати і загибель друзів від цього вибуху, – сон попереджає, що незабаром ви дізнаєтеся про когось із близьких друзів щось таке, що поставить під сумнів вашу подальшу дружбу. Вам слід переконатися, що це дійсно вірна інформація, щоб не зробити непоправної помилки.

Вибух ракети уві сні говорить про те, що у Вашому оточенні будуть значні зміни, пов’язані з розкриттям чиєїсь таємниці. Але вас це мало торкнеться, тому що ви не мали близьких відносин з людиною, з шафи якого був витягнутий цей скелет.

Стати уві сні свідком вибуху вулкана і його подальшого потужного виверження означає, що хтось із ваших знайомих стане знаменитий.

Вибух машини, побачений уві сні, попереджає, що якщо вами намічена поїздка, вона може бути перервана якимось несподіваним звісткою.

Бачити уві сні вибух літака – не дуже хороший знак, якась потрібна вам інформація, не встигнувши дійти до вас, стане доступною тому, кому вона не призначена.

Якщо ви бачите уві сні вибух газу в будівлі і пожежа, який охоплює його після цього, то це є попередженням про вашу безпечності в плані зберігання конфіденційної інформації. Ви можете стати винуватцем її витоку, через що неприємності будуть не тільки у вас, але у вас – особливо. Чим сильніше при цьому вибуху вогонь, тим гірше наслідки.

Сниться, що вами виявлена вибухівка, вибуховий пристрій – такий сон говорить про те, що вам в руки потрапить якась дуже пікантна новина, можливо, компромат. Тільки від вас залежить, наскільки розумно ви використовуєте цю інформацію, оскільки наслідки її розголошення можуть бути непередбачуваними.

До чого вибухи сняться, сонник Лонго

Почуті і побачені уві сні вибух і дим обіцяють славу і визнання. Чим голосніше був звук почутого вибуху, тим вищу оцінку дадуть вам оточуючі. Якщо вибух був атомним – ви прокинетеся знаменитим.

Вибух, який стався з вашої вини або з вашої ініціативи, говорить про те, що вам дісталося трохи чужої слави. Можливо, ви працювали з кимось в тандемі, а авторство привласнили собі.

Постраждати в результаті вибуху поїзда-до занадто високої оцінки власної персони і власних заслуг. Очікує хворобливе розчарування.

Якщо ви бачите уві сні вибух сонця в небі, це говорить про ваш стан постійної залежності, до сих пір вам було складно вийти з нього через нестабільність і невизначеності вашого становища, але в даний момент ситуація сприяє.

Якщо вам сниться, що спрацював вибуховий пристрій, і пролунав вибух в метро, то сон є відображенням поки не виявленої явно фобії. Якщо ви не виявите причину своїх підсвідомих страхів, то стан може розвинутися до хворобливої стадії.

До чого сниться вибух – езотеричний сонник

Вибух в небі, катастрофа сняться до розриву відносин з кимось.

Атомний вибух – до чиєїсь смерті.

Якщо сниться вибух в знайомому будинку – до неймовірної новини про когось із ваших знайомих.

Вибух, французький сонник

Почутий уві сні вибух будинку попереджає про те, що хтось близький лицемірить і обманює вас. Чим яскравіше при цьому побачена спалах, тим ближче і дорожче для вас ця людина.

Вибух сміху обіцяє гірке розчарування в любові.

До чого сняться вибухи – сучасний сонник

Стати в сновидінні свідком атомного вибуху і бачити, як вибухова хвиля змітає будинку – почути наяву новина, яка вразить вас до глибини душі. Вона буквально переверне вашу думку про деяких людей, вам знайомих, а може бути, навіть змінить ваш світогляд.

Опинитися в зоні атомного вибуху і якимось чином від цього постраждати-відмінна ознака, справи підуть в гору. Ще одне значення сну-переоцінка деяких цінностей через певні події. Ви станете бачити більше позитиву навколо.

Опинитися в зоні ураження ядерного вибуху і жодним чином не постраждати від цієї катастрофи – означає втратити шанс змінити перебіг життя на краще.

Якщо Вашому погляду уві сні постали моторошні картини місцевості після атомного вибуху, то ви захворієте сильно, але не безнадійно. Ця хвороба буде послана вам не випадково, а для того, щоб ви почали цінувати те, що маєте.

Езотерика
Додати коментар