Сонник знайомий приснився. До чого сниться знайому у сні бачити.

Знайомий, сонник Лоффа

Знайомий людина з’являється у сні або як відображення пережитого разом, або перед певними подіями у вашому житті, в яких йому буде відведена одна з ключових ролей. Однак це стосується тільки тих випадків, коли всі ці знайомі люди присутні у вашій сьогоднішнього життя. Якщо ця особистість не мала ніякого відношення до подій, що сталися наяву протягом найближчих декількох днів, значить, вона прямо або побічно буде задіяна в прийдешніх, або якимось чином зумовить їх перебіг.

Окрему категорію снів складають старі знайомі, колишні, тобто ті, з якими ви давно не зустрічаєтеся і, швидше за все, вже й не зустрінетесь. У цьому разі ця особа може і не бути ключовою у вашому сновидінні, а грати роль декорації, яка повинна нагадати вам про даному періоді життя або якому-то конкретному моменті. Навіщо? Там може бути прихована відповідь на існуючу в вашому сьогоднішньому реальному житті проблему. Крім того, подумайте, чи вам відома подальша доля приснившогося давнього знайомого, спроектуйте її на те, що відбувається з вами, можливо, саме в цьому напрямку слід рухатися в розшифровці сновидіння.

Побачений у сні малознайомий чоловік говорить про те, що йому ще належить зіграти свою роль у вашому житті. Крім того, сновидіння може стати спробою звернути вашу увагу та те, з чим може асоціюватися у вашому житті ця особистість. Наприклад, якщо приснився мало знайомий вам охоронець, варто звернути увагу на безпеку свого майна.

Досить часто людям сниться, як помирає знайомий, який в реальності живий. Сновидіння не слід пов’язувати з його тілесною загибеллю, з великою часткою ймовірності настає період різкого охолодження ваших відносин. Якщо смерть знайомого відбувається уві сні з вашої вини, то наяву саме ваші дії викликають відторгнення з боку знайомого.

Якщо ж знайомий помер по своїй або чужій провині, то і в житті ініціатором розладу у стосунках ви виступите.

Приснилося, що тікаєте від знайомого – в якійсь мірі він представляє для вас небезпеку, якщо ви тікали від нього в страху. Якщо ж він гнався за вами, оскільки щось погане для нього уві сні зробили ви – наяву саме ви завдасте йому шкоди.

Поцілунок зі знайомою людиною уві сні символізує лицемірство, оскільки у людей, які один одному недостатньо близькі, не виникає душевного пориву цілувати один одного без таємної причини.

Якщо приснився знайомий по соннику Цвєткова

Зустріч зі старим знайомим сниться до подій, в яких він знову вийде на арену життя.

Якщо дівчині сниться знайомий хлопець, і вона відчуває при цій зустрічі сором – між ними спалахне іскра пристрасті.

Приснився знайомий молодий чоловік, одягнений в чорний одяг – попереду розлука.

Смерть знайомої людини (існуючих нині) сниться до того, що ви дізнаєтеся про нього інформацію негативного плану, після чого, можливо, ви перестанете навіть вітатися.

Якщо ж приснився знайомий, померлий в реальності, то сон є нагадуванням про старий борг, забутий або списаному у вашій пам’яті за давністю років.

Вбити знайому людину в сні – до приниження, образи від нього.

Знайомі голі люди сняться до вашого сорому за них.

Цілуватися зі знайомим, але далеко не близькою людиною уві сні – до зради, гидкого вчинку одного з вас.

Обіймати знайомого у сні – до підтримки від нього в скрутну хвилину.

Сварка зі знайомим, розмова з ним в сновидінні на підвищених тонах – все це вказує на те, що скоро він стане вам ближче, ви подружитеся.

Сниться, що знайомий плаче, і ви відчуваєте недоречність своєї присутності при цьому – станете мимовільним глядачем ганебного або протизаконного діяння (зовсім не обов’язково цієї людини).

Якщо заміжню жінку обіймає знайомий чоловік, з яким вона не близька, то їй доведеться пережити спокуса дуже непристойного пропозиції.

Натовп знайомих людей вдома уві сні – це поганий знак, у вашій родині може статися лихо.

Якщо дівчина бачить у сні багато знайомих облич, то це для неї заклик зупинитися у виборі і не кидатися від одного ідеалу до іншого, оскільки свій, по всій видимості, вона вже пропустила.

Побачити знайомого в групі людей уві сні – обіцянка того, що скоро ви дізнаєтеся у натовпі свою долю. Особистість побаченого вами людини не відіграє ролі.

Значення сну знайома – сонник Хассе

Побачений у сні старий знайомий, чоловік, передвіщає, що щось, зроблене давно, раптом обернеться для сплячого інший, абсолютно несподіваною стороною.

Стара знайома жіночої статі, давно не бачена наяву, сниться як попередження про те, що вам хтось збирається помститися. Ви і думати забули про старі образи, а хтось виношує їх досі.

Дитина, знайомий хлопчик, з’являється у сні перед отриманням приємного сюрпризу.

Приснився знайомий чоловік, який спостерігає за вами нишком – ні в якому разі не вступайте в конфлікт з цією людиною в найближчі дні, він може сильно нашкодити, оскільки в реальному житті також знає щось, про що ви не підозрюєте.

Якщо уві сні ви тримаєте в обіймах знайомого – наяву пізнаєте його ближче, і проникнетеся розташуванням. Можливо, між вами зав’яжеться дружба.

Нові знайомі сняться як спонукання до більш пильного вивчення фактів вашого реального знайомства. Можливо, все це неспроста, ви можете поплатитися за легковажність.

Зустріти знайомих уві сні в зовсім несподіваному місці – до ситуації, коли про ваш таємний вчинок стане абсолютно незрозумілим чином відомо всім.

Якщо зустріч зі знайомим у вашому сновидінні відбулася у вашому власному домі – це людина скоро стане знаменитий.

Сниться померлий знайомий (чоловік) – прийде якась звістка про його сім’ю чи про його колишні справи.

Сниться знайома жінка, яка загинула – ви будете піддавати своє життя небезпеці.

Виганяти старих знайомих з дому у сні – до втрати нинішніх друзів.

Побитий знайомий чоловік сниться до того, що вам доведеться допомагати йому, віддасте багато сил.

Хворий – захворієте самі.

До чого сниться знайомий – езотеричний сонник

Якщо незаміжній дівчині сниться малознайомий хлопець – їй варто наяву придивитися до нього уважніше, він цілком гідний цієї уваги.

Таке ж значення має сон, в якому молодій людині сниться дівчина, з якою вони знайомі лише поверхнево.

Побачити знайомих з дитинства людей уві сні – це повчання про те, що користуватися найкраще перевіреними методами, інструментами, технологіями, щоб ви зібралися робити в найближчі три дні.

Сниться конфлікт зі знайомою вам особистістю – у цьому випадку, навпаки, буде краще, якщо ви спробуєте щось нове, прогресивне. Це піде на користь ваших справах.

Загроза знайомого розправитися з вами сниться до того, що він чимось безоплатно і несподівано вам допоможе.

Якщо ж знайомий чоловік допомагає вам у сні – наяву його вчинок по відношенню до вас буде далекий від лицарських ідеалів.

До чого знайомі сняться, сонник Лонго

Наснилася знайома дівчина – отримаєте дивна звістка.

Якщо жінці раптом приснився знайомий, якого давно не бачила – її здолає жаль про втрачене, про те нездійснене.

Приснився мертвий знайомий, який насправді живий – у нього станеться радість.

Отримати уві сні звістку про смерть знайомої – до швидкого заміжжя для дівчат.

Побачити в сні труп знайомого у власному домі – у вас розгориться образа на цього чоловіка.

Приснилося, що у знайомої довге волосся – вона грає не останню роль у поширенні чуток про сплячому.

Цілувати знайомого уві сні для чоловіка – наяву ви спробуєте використовувати його в особистих цілях.

Якщо жінці довелося цілувати знайомого чоловіка – вона зробить вдалу покупку.

До чого сняться знайомі – сучасний сонник

Побачення зі знайомим сниться до сварки, конфлікту з ним.

Наснилася знайома дівчина зі свої хлопцем – буде дуже багато клопотів, пов’язаних з взаємовідносинами. Можливо, вам доведеться когось мирити.

Приснилося, що помер знайомий чоловік, чоловік – наяву його діяльність буде йти в розріз з вашими планами, ваші інтереси зіткнуться більш тісно.

Дізнатися уві сні, що померла знайома жінка – такий сон говорить про настання спокійного періоду життя, якась печаль залишить вас у спокої.

Якщо смерть знайомої сталася на ваших очах – наяву вас будуть мучити сором, совість і погані спогади.

Якщо ви поцілували знайомого уві сні – між вами виникнуть тертя майнового чи фінансового характеру, ви можете не поділити щось матеріальне.

Бачити уві сні поцілунок знайомого з іншою людиною – наяву чекайте від нього підступу.

Приснився старий знайомий, і він тікав від вас – такий сон говорить про те, що пора відпустити минуле, ви живете тим, що вже не повернеться.

Вдарити знайому жінку у сні – для представника будь-якої статі це означає отримання звістки, яке буквально виб’є ґрунт з-під ніг.

Езотерика
Додати коментар