Сонник смуток наснився. До чого сниться печаль у сні бачити.

До чого сниться смуток, сум, туга по соннику Цвєткова

Сумні люди сняться до чийогось непроханого втручання в особисте життя сплячої людини.

Якщо ви бачили уві сні сумного знайомої людини – наяву йому не сподобаються ваші плани, і він постарається скорегувати їх на свій розсуд.

Якщо туга уві сні оволоділа вами – буде радість в сім’ї або в особистих відносинах.

Туга за відсутню поруч близьку людину сниться до отримання від неї довгоочікуваних звісток.

Для тих, хто знаходиться далеко від дому, сон, в якому він сумує за ним, означає несподівану перешкоду і зрив запланованої поїздки.

Якщо уві сні ви сумуєте по людині, яка в реальному житті знаходиться поруч – ви розлучитеся з-за якогось сумного події.

Бачити уві сні, як кохана людина тужить за вас – ознака того, що ви одружитеся, якщо ще не одружені. Якщо ж ви вже перебуваєте з цією людиною в шлюбному союзі – відносини переживуть новий підйом.

Якщо сниться сумний померлий батько – озирніться на своє життя. Швидше за все, ви робите щось таке, чого він не схвалив.

Марно намагатися позбутися від сумного настрою у сні – попередження про те, що ви втрачаєте почуття міри в отриманні задоволень. Якщо не візьмете себе в руки самі, покладе кінець цьому неприємний випадок.

Якщо матері сниться, що маленька дочка сумує – з нею (матір’ю) може статися нещасний випадок, потрібно бути особливо обережною у наступний тиждень.

Значення сну смуток – сонник Хассе

Якщо уві сні ви сумували, вами оволоділа печаль – наяву будете радіти, в вашому житті з’являться покровителі, які полегшать його.

Тужити по комусь уві сні, а потім дуже швидко заспокоїтися і повеселіти – після такого сну ви недовго будете віддаватися радості, так як світла і спокійна пора швидко закінчиться, і ви знову будете сумувати, але тепер уже наяву.

Якщо вам сниться сумний чоловік, а ви намагаєтеся його втішити – це рада не брати на себе занадто багато, інакше туга опанує вами.

Сумний коханий сниться до того, що вам доведеться займатися вирішенням проблем.

Приснилося сумне весілля – будете брати участь в організації поминок.

Езотерика
Додати коментар