Сонник колір приснився. До чого сниться кольори у сні бачити.

сонник колір

Колір до чого сниться, сонник Лоффа

Переважаючий колір вашого сновидіння – це ваші приховані і явні емоції. Крім того, кожен певний колір може відображати характер майбутніх подій.

Колір у сні є важливим особливо тоді, коли в нього забарвлені предмети, для яких він є протиприродним.

Поєднання кольорів у сні може змінити значення кожного з них.

Бачити уві сні світлі плями на темному тлі – знак надії. Темні плями на світлому фоні мають протилежне, негативне значення, це говорить про те, що затьмарює ваше існування.

Білий, чорний, червоний і деякі інші кольори мають свої окремі тлумачення.

 • Якщо вам сняться виключно чорно-білі сни, це говорить про черствість душі, відсутності співчуття, низької емоційності (не плутати з запальністю), нездатності захоплюватися різноманіттям навколишнього вас світу.
 • Яскраві кольори говорять в сновидінні про те, що подія станеться скоро. Якщо кольори бачаться вам у сні блідими, млявими, це може говорити про віддаленну перспективу тлумачення або ж про те, що дана подія не викличе у вас сильних емоцій, як позитивних, так і негативних.
 • Ще одне значення тьмяного, невиразних кольорів, наближених у сірому – насувається депресія.
 • Синій колір у сні вважається символом загадковості, таємничості. Якщо ви бачите на знайомій людині (особливо близькій вам в реальному житті) синій одяг, у неї, швидше за все, є від вас якась таємниця, вона щось приховує. Будь-який предмет, який в житті не може мати синій колір, але сниться таким, що також має відношення до якоїсь прихованої від вас інформації, на цей предмет неодмінно потрібно звернути увагу. Наприклад, синє яблуко може передвіщати таємну спокусу.
 • Рожевий колір у сні символізує наївність, мрійливість, омани. Бачити в сні предмети, пофарбовані в неприродний рожевий колір – до неправильного, наївного сприйняття того, що цей предмет позначає в соннику.
 • Помаранчевий колір в сновидінні, як і в житті – це колір радості, гарного настрою.
 • Якщо у вашому сновидінні переважав ліловий колір, фіолетові тони – трапиться щось важке, скорботна, сумна.
 • Сірий колір вказує в сновидінні на глибокі внутрішні переживання, схильність до депресивного настрою, глибоке самоспоглядання негативного спрямування.
 • Якщо вам сниться червоний колір (предмет) на сірому тлі, то ви ризикуєте розчаруватися в чомусь, обманутися в очікуваннях, це може призвести до душевної травми.
 • Рудий колір уві сні не слід плутати з помаранчевим. Якщо помаранчевий несе з собою радість і оптимізм, рудий колір говорить про обман, хитрість, обман, лукавство.
 • Точно також не слід плутати в сновидінні бежевий колір з сірим, хоча деякі їхні відтінки дуже близькі за сприйняття людським оком. Бежеві відтінки – ознаки боязкості, невпевненості в собі, і, в той же час, шляхетності і аристократизму.
 • Блідо-зелений, салатовий колір говорить уві сні про різного роду внутрішніх проблемах людини, неспокої, яке є майже неусвідомленим. Отруйно-зелені відтінки видають напруженість сплячої людини, його готовність до конфлікту, дратівливість.
 • Якщо в сновидінні ключовим є бордовий колір, то ви впевнено рухаєтеся до багатства, процвітання, ви впевнені в собі.
 • Коричневий колір і його теплі відтінки можуть мати в сновидінні різні значення, залежно від сюжету, віку людини, його сімейного стану та багатьох інших факторів. Наприклад, якщо жінці зрілого віку сниться, що вона одягнена в щось безформне коричневе, це може говорити про її занедбане ставлення до самої себе. У той же час, елегантне коричневе плаття красивого відтінку і бездоганного крою говорить про гарний смак та про те, що в її суспільстві не відмовилися б провести час багато чоловіків, і в цьому немає ніякого відтінку вульгарності.
 • Бузковий колір віщує уві сні клопоти і невдоволення. Навряд чи те, що ви починаєте в цей день, закінчиться добре. Так і з навколишніми можливо непорозуміння, яке буде тимчасовим і його просто потрібно буде пережити в надії на краще.
Езотерика
Додати коментар