Сонник чекати приснилося. До чого сниться очікування у сні бачити.

Якщо наснилося чекати, очікувати по соннику Цвєткова

Чекати уві сні когось – до визнання заслуг, довгоочікуваного винагороди.

Чекати поїзда, електричку або трамвай (транспорту, що йде по рейках) – знак того, що ви рухаєтеся до мети по накатаній колії, боїтеся будь-яких експериментів, проб, використання нетрадиційних методів. Більш того, зараз навіть і таке просування справ для вас неможливо з об’єктивних причин.

Чекати на зупинці безрейковий транспорт – сон із зазначенням на вже більш перспективне просування в справах, проте, і в цьому випадку є вказівка на запрограмовану дію, відсутність особистої ініціативи.

Якщо уві сні вам довелося чекати літака в залі очікування після реєстрації – ваші шанси на успіх високі, ви здійсните задумане.

Приснилося, що чекали таксі – знак того, що вам бракує рішучості і працьовитості, у всьому іншому ви на вірному шляху.

Для батьків чекати дитини, її приходу додому – таке сновидіння радить посилити контроль над його безпекою та поведінкою (відповідно до віку).

У разі, коли ви чекаєте дитину в тому місці, де в реальному житті не буває, або при інших дивних обставин – сон вказує на те, що ви втрачаєте щось дуже важливе в його житті, і зволікати зараз з цим не можна.

Значення сну чекати – сонник Хассе

Чекати людини в сні – до важливої події, швидше за все – радісного.

Довелося чекати когось і не дочекатися – буде розчарування, образа.

Для незаміжньої дівчини чекати коханого у сні – до їх швидкої зустрічі.

Якщо замужній дамі довелося уві сні довго чекати чоловіка – можлива зрада або нещасний випадок.

Очікування смерті – сон з варіативним значенням. Слід дуже докладно розглянути обставини, які змусили вас пережити це почуття. Якщо ви переживали фізичний біль або інше страждання і чекали смерті як порятунку – наяву доведеться пройти тяжкі випробування, підсумок якого стане несподівано радісним і світлим.

Якщо ви чекали смерті уві сні від душевного відчаю і самотності – в реальності все набагато банальніше: скоро вас здолає вселенська лінь. Якщо у вас є термінові справи, ви ще встигнете їх зробити.

Чого чекати сниться – езотеричний сонник

Чогось чекали уві сні, але самі не розуміли чого – до невизначеності вашого положення, деякий час ви не будете знати, куди рухатися і що вибирати.

Чекати дзвінка у сні – до туги, відчуттям самотності.

Якщо в сновидінні ви розуміли, що хтось чекає вас, але обставини заважають вам піти туди – хтось сумує за вас насправді.

Чекати ліфт вгору – скоро з’явиться відмінний шанс на успіх.

Якщо уві сні вам потрібно було їхати вниз – є небезпека нервового зриву, який не піде на користь поточним справам і відносинам.

Езотерика
Додати коментар