Сонник гараж приснився. До чого сниться гараж у сні бачити.

До чого гаражі сняться, сонник Лонго

Гараж з машиною сниться до появи в житті сновидця дуже авторитетної для нього людини. Довіра до нього буде беззаперечним, що в кінцевому підсумку може завдати шкоди. Не забувайте думати наяву і своєю головою.

Бачити гараж, покрита зловмисниками, порожній – до того, що у вашій голові, нарешті, дозріє рішення все кардинально змінити, аж до зміни міста або країни проживання. Якщо ви будете діяти без зволікання, але без зайвого необдуманого поспіху, все влаштується добре. У тому випадку, якщо ви упустите сприятливий час, вам не варто нічого міняти.

Купувати гараж уві сні, знаючи, що машини у вас немає – знак того, що вам потрібно місце, де ви зможете побути в повній ізоляції від усіх, в самоті. Якщо ви отримаєте таку можливість наяву, то повністю відновиться і продовжите подальші справи. Знехтуєте порадою – зірветеся і будете хворіти.

Фарбувати гараж – до покупки нової машини.

Мити підлогу в гаражі – до неприємності, що трапиться з вашим автомобілем. Його можуть вкрасти, а також ви можете потрапити в ДТП.

Якщо машина в гаражі була уві сні не одна – отримаєте неждана грошову винагороду, наприклад, премію в більшому, ніж ви розраховували, розмірі або надбавку до зарплати.

Езотерика
Додати коментар