Сонник адрес приснився. До чого сниться адресу у сні бачити.

Якщо приснився адрес по соннику Цвєткова

Адреса уві сні символізує положення сплячої людини в суспільстві, його характеристику як особистості, його місця в житті.

Якщо сниться, що ви забули власну адресу – ви робите те, що може негативно позначитися на вашій кар’єрі.

Порожня адресна книга сигналізує про вашої розгубленості в житті, роздоріжжя у справах і кар’єрі.

Якщо сниться, що ви пишете адресу на конверті, чекайте нового приємного знайомства.

Намагатися згадати уві сні забутий адресу – до безглуздих спроб повернути те, що було вам дорого, згадайте про воду, в яку не входять двічі.

Шукати адресу в записній книжці – підведе вас в потрібний момент пам’ять.

Помилитися в написанні адреси – до непотрібного знайомству, яке принесе неприємності.

Хтось помилився в написанні адреси, але ви все-таки отримали лист – сюжет сниться до брехні і поганих новин.

Диктувати свою адресу незнайомої людини – у вас наяву може зірватися дуже важлива зустріч.

Якщо в якомусь важливому документі ви пишете свою адресу – сон може означати зміну місця проживання.

До чого сниться адреса – езотеричний сонник

Питати чиюсь адресу у довідковому бюро сниться до пошуку нових контактів для вирішення особистих питань.

Дивитися в сні на написаний адресу і розуміти, що його насправді не існує (ви знаєте цю вулицю чи написання здається вам безглуздим), – вам доведеться потрудитися, щоб налагодити контакт з потрібною особою.

Якщо ви втратили чиюсь адресу, записаний на папірець, то наяву ви зіткнетеся з нерозумінням когось із близьких або друзів, з-за чого ваші відносини можуть припинитися.

Те ж значення може мати сновидіння, в якому ви бачите записну адресну книжку або довідник адрес, але навпаки знайомих вам імен стоять абсолютно чужі адреси.

Навпаки, якщо ви бачите в ній знайомі адреси, а навпроти них у сні стоять абсолютно незнайомі прізвища та імена, то такий сон обіцяє вам нових друзів, з якими ви будете підтримувати відносини довгі роки.

Переписувати власну записну книжку заново, ігноруючи і викреслюючи деякі адреси, то такий сон говорить про вашому підсвідомому прагненні переосмислити свої контакти, сортувати їх, щоб не витрачати час на пусте проведення часу і людей, відносини з якими не приносять вам нічого.

Якщо у вашому сновидінні ви чітко бачите якусь адресу, пов’язаний з вашим минулим, то вам слід замислитися про те, що раніше у вас було більш міцне і вагоме місце в житті, ви поступово втрачаєте авторитет.

До чого сняться адреси – сучасний сонник

Якщо ви знаєте якусь адресу, але ніяк не можете знайти потрібний вам будинок або вулицю уві сні, такий сон сниться до переїзду. Можливо, ви придбаєте квартиру.

Ви чуєте або бачите, як хтось диктує чужій людині ваш власний адрес – побоюйтеся крадіжки.

Ситуація, в якій незнайома людина намагається довести вам у сні, що він проживає за вашим власним адресою, означає, що вашими багаторічними працями може скористатися хтось інший. Швидше за все, справа стосується вашої трудової діяльності.

Адреса на конверті написано погано, нерозбірливо, а вам абсолютно необхідно уві сні доставити цей лист або пройти за вказаною в ньому адресою – обставини, незалежні від вас, зірвуть важливий захід, ділову зустріч, яка могла змінити вашу кар’єру.

Езотерика
Додати коментар