Сонник захід приснився. До чого сниться захід у сні бачити.

До чого сниться захід по соннику Цвєткова

Захід сонця сниться до великих змін, на характер яких вкаже його вид і ті почуття, які він викликав у вашій душі.

Якщо він був природним і зрозумілим, сонце сідало не в хмару і мало приємний колір – чекайте змін на краще.

Якщо ж вам приснився зловісно червоний захід, який викликає у вашій душі неясну тривогу – нічого хорошого чекати не варто.

Фотографувати захід – такий сон указує на те, що ви опираєтесь змін, не бажаєте їх і хочете що б то не стало зберегти все наяву в тому вигляді, в якому воно є зараз. По всій видимості, ви бажаєте уві сні зафіксувати на плівку гарний захід сонця, а це означає, що зміни будуть на краще.

Якщо ж ви намагаєтеся зняти далеко не звичний оку, неприємний багряний захід сонця, мова йде про неминучих неприємних зміни в житті, які ви хочете відвести від себе будь-яку ціну. Показуючи вам невідворотне природне явище, сновидіння говорить про те, що як би ви не хотіли, все буде йти своєю чергою, як щоденний захід і світанок сонця.

Захід місяця сниться до закінчення якихось романтичних взаємин або переходу їх в нову, набагато більш прозаїчну стадію.

Значення сну захід – сонник Хассе

Спостережуваний у сні захід сонця передвіщає сприятливі зміни, перед якими вам доведеться пережити кілька неспокійні й тривожні часи.

Захід на море сниться до поліпшення здоров’я для тих, хто страждає якоюсь недугою, якщо дивитися на нього вам було приємно і радісно. Лікування буде сприятливим.

До чого заходи сняться – сучасний сонник

Бачити уві сні ясний безхмарний захід сонця на морі, коли ніякі перешкоди не загороджують світилу, велично сідаючому в воду – до нового успішному етапу в житті. При цьому вам доведеться переглянути деякі критерії і дати іншу оцінку деяким колишнім подіям.

Пурпуровий захід сонця передвіщає погіршення здоров’я або справ. Якщо після такого заходу сонця небо набуло темний зловісний вигляд, хвороба або проблема буде мати тяжкі наслідки або сильно підірве ваші сили.

Якщо небесне світило сідає за якусь перешкоду (гори, будівлі тощо), то повороту справ сприятливе русло вам не доводиться чекати, склавши руки. Попереду багато перешкод, потрібно їх долати.

Сонце сіло в чорну хмару – попереду життєва катастрофа.

Бачити уві сні, як від променів світила в різні боки розходяться промені – знак того, що ви можете прокинутися знаменитим. Якщо цей вид був красивим, чарівним, то і слава ваша буде чарівною та приємною.

Езотерика
Додати коментар