Сонник мансарда наснилася. До чого сниться мансарду уві сні бачити.

Тлумачення сну мансарда в соннику Міллера

Якщо уві сні ви виявилися на темній і курній мансарді старого занедбаного будинку, то наяву ви плекаєте надії на майбутнє, яким з якихось незалежних причин не судилося здійснитися.

Для молодої жінки бачити сон, ніби вона спить в мансарді – знак того, що їй не вдасться знайти задоволення у своїй майбутній професії.

Приснилося, що піднімалися на мансарду старістю, скрипучих, що загрожує розвалитися сходах – до того, що ви готові взяти на себе роль ідейного лідера в якомусь справі, а виконання практичної частини даного підприємства вам би хотілося надати комусь іншому.

Впасти з вікна мансарди – до змін, а наскільки успішними вони будуть, залежить від того, наскільки м’якою була внизу земля і не подряпалися ви при падінні об гілки дерев і зростаючі внизу кущі і колючки.

Бачити уві сні бігають по мансарді мишей – до осяяння якоюсь щасливою ідеєю, яка, будучи реалізована наяву, може принести вам успіх та стійкий фінансовий стан.

До чого сниться мансарда – сонник Хассе

Мансарда уособлює уві сні ваші надії. Якщо вона була світлою і просторою, а з вікна цієї мансарди відкривався приємний оку вигляд, то перспективи на майбутнє можна назвати райдужними.

Якщо ж вона більше нагадувала курне горище, була темна і закинута – чекати хорошого від найближчих подій не варто.

Езотерика
Додати коментар