Сонник зброя приснилася. До чого сниться зброю у сні бачити.

На питання про те, до чого сниться зброя, складно дати однозначну відповідь. Таке сновидіння може позначати вашу тривожність через що-небудь, очікування біди, стан внутрішньої агресії і образу на оточуючих. Іноді такі нічні мрії віщують вирішення проблем, везіння і удачу в особистому житті.

Англійський сонник

Чути уві сні збройовий постріл – до звістки про смерть далекого родича. Згідно з іншим тлумаченням, вас можуть обмовити недоброзичливці. Їх брехня не заподіє вам великої шкоди і швидко забудеться.

Якщо постріл приснився закоханому чоловікові, у нього є сильний суперник, який сповнений рішучості боротися за руку і серце прекрасної дами. Для торговця таке сновидіння – провісник грошових втрат.

Сучасний сонник

Бачити уві сні зброю і захоплюватися його красою — до приємного спілкування з цікавими людьми. Для жінки таке сновидіння віщує перехід зароджуються відносин в нову, більш близьку фазу.

Купувати пістолет або ніж в магазині — в реальному житті вам варто бути обережним і нікому не довіряти своїх секретів.

Гуляти по збройовому складу — потрапити в неприємну ситуацію, з якої вам навряд чи вдасться вибратися з честю.

Стріляти в людину — обставини змусять вас бути жорстоким, у вас з’явиться шанс покарати свого ворога.

Сонник Лонго

Бачити уві сні зброю — символ злоби, яку ви таїте глибоко в душі. Якщо в нічних мареннях ви вибираєте його собі, вам потрібно постаратися забути колишню образу. Хтось із друзів, сам того не бажаючи, завдав вам душевну рану в швидкоплинній розмові. Постарайтеся відпустити цей негатив.

Якщо сниться, як ви чистите зброю, наяву ви перебуваєте в постійному бойовому настрої. Ви готові в будь-який момент зустріти небезпеку і дати їй відсіч. Розслабтеся хоч трохи: пора подумати про спокій і внутрішньої гармонії.

Сонник XXI століття

Токування зброї цим сонником залежить від предмета і сюжетної лінії сновидіння.

Якщо уві сні Ви палите з гармати, вам випаде шанс здолати сильного ворога. Якщо гарматні постріли чутні десь далеко, готуйтеся до грошових втрат.

Рушниця уві сні — символ прийдешньої сварки, сварки або відкритого протистояння. Якщо ви готуєте рушницю, але не стріляєте з нього, ви повністю сконцентровані на прагненні до заповітної мети. Якщо ви все ж спустили курок, ваші зусилля приведуть до бажаного результату.

Гвинтівка — знак того, що вам вдасться завоювати авторитет і лідерство в колективі.

Пістолет — погана ознака. Ви приділяєте занадто багато уваги низинним турботам, через що забули про духовну складову життя.

Езотерика
Додати коментар