Сонник голова наснилася. До чого сниться голову у сні бачити.

Мита голова за сонником Меридіана сниться в провіщенні важливих подій в житті. Людині доведеться прийняти стратегічні рішення, щоб уникнути фатальних поворотів долі. Чисте волосся в сновидінні символізують успіх у повсякденних справах, можливий кар’єрний і особистісний ріст. Такий сон приходить напередодні успіху і досягнень, які будуть гідно оцінені оточуючими людьми.

Ідіоматичний сонник

По-своєму трактує бачення з головою. Слідуючи йому, можна стверджувати, що таке сновидіння може свідчити про «втрату голови» – сильне почуття закоханості, емоційний сплеск. У деяких випадках цей орган людського тіла сниться на етапі становлення особистості, часу просвітлення і чистого розуму.

Іноді людина може відчувати уві сні запаморочення, що свідчить про високий зарозумілості особистості. Людина з великою головою в сновидінні говорить про високий інтелект і розумові здібності. Голова – казанок символізує спритність і кмітливість натури.

За жіночим сонником виникнення в видіннях чиєїсь голови може говорити про можливу важливій зустрічі з перспективними людьми, які допоможуть вирішити складні питання. А ось побачити свій орган не дуже добре, можливо швидке захворювання. Двоголова істота говорить про велику ймовірність підйому кар’єрними сходами. Сильний головний біль віщує неприємні клопоти і турботи по побуті.

Мити голову – означає приймати правильні і об’єктивно виважені рішення в реальному житті. Образ голови тварини може вказувати на неправильність прийнятих рішень щодо близьких людей і знайомих. Відрубаний і закривавлений орган свідчить про безліч прикрощів і невдач в майбутньому.

Російські народні тлумачення, пояснюють таке сновидіння просто – це символ сильного розуму і високого соціального статусу

А ось літератор Езоп більш детально роз’яснює значення снів з присутністю голови. Він вважає, що головний орган людини може по-різному бути присутнім в сновидіннях. При тлумаченні необхідно відштовхуватися від характеру бачення і способу органу в ньому.

Якщо ви бачите уві сні людини, який намагається проломити головою двері, тоді вам варто остерігатися необдуманих вчинків. Нераціональність прийнятих рішень може мати великі наслідки навіть в далекому майбутньому. Бачити боротьбу людської голови зі стіною – означає стояти на порозі великих конфліктів і битв. В такому випадку вам знадобиться зібрати багато сил, щоб вистояти всі переробки долі і довести оточуючим свою точку зору.

Часто голова сниться в образі казанка. Вам може приснитися людина, яка скаржиться на несправність котла. Такий сон натякає на проблеми з робочими справами, закиди з боку керівництва. Сновидіння з образом людини, який йде по головах великого натовпу – ознака власної заздрості, яка не має під собою реального підґрунтя.

Український сонник

Пояснює те, до чого може приснитися жива голова. Такі сновидіння віщують підвищення добробуту і честі. Сиве волосся свідчать про печалі людини. Коротка стрижка говорить про благополуччя і успіху. Людині буде загрожувати смерть батьків, якщо йому в сновидінні з’явилася власна відрубана голова. Відрубати голову – означає придбати щось важливе найближчим часом.

Голова в весняному соннику є попередницею справ і турбот
Сонник Мандрівника тлумачить голову, як символ влади і поклоніння. Такий образ може символізувати високопоставлених осіб, начальників і керівництво. Масивна голова сниться до багатства і успіху. Побачити себе без голови – означає незабаром позбутися хвороби, придбати справжнє щастя. Мініатюрний орган говорить про негативні явища в житті людини.

У Великому соннику поява в сновидінні великої голови обіцяє удачу у всіх починаннях. Стрижене волосся на голові вказують на попереднє нещастя. Мініатюрна голова сниться до бідності, а кучерява – до радості. Процес відрубування голови означає швидкий переддень перемоги.

Сонник ХХI століття

Тлумачить образ голови, як ознака майбутньої важливої ​​зустрічі, яка в корені може змінити життя. Власна голова в снах, відокремлена від тіла, говорить про потребу в лікуванні та догляді за здоров’ям. Великий орган свідчить про багатство і благополуччя, а маленький – про бідність і важку працю.

Довге волосся сняться напередодні значних розтрат, збитків, а ось короткі, навпаки – до прибутку. Голова, звернена назад, говорить про складнощі і припинення справ. Багато голів може наснитися людині перед значним поліпшенням справ. Мита голова уві сні говорить про удачу, а кінська – про невдачі і ворожих відносинах. Обезголовлений чоловік, який йде до вас на зустріч, символізує глибокі нещастя в житті.

В сонник медіума Хассе голова великих розмірів – означає наближення до щасливих моментів у житті. Відрубати комусь голову – значить придбати перемогу. Плішива голова свідчить про неприємності і невдачі в житті.

Езотерика
Додати коментар