Сонник обіцянка приснилася. До чого сниться обіцянку уві сні давати, бачити.

Обіцянка до чого сниться, сонник Лоффа

У психологічному відношенні дану обіцянку завжди формує деяку залежність у обох учасників даного договору: той, хто отримує обіцянку, чекає його виконання, а дає несе за нього відповідальність. Даючи обіцянку, ми жорстко визначаємо розвиток поточних подій без поправок на нові умови, без урахування нової інформації, тому будь-яке обіцянку робить ситуацію вже упередженою, що не відповідає сформованій реальності. Виходячи зі сказаного, дана уві сні обіцянка є уособленням зовнішньої нестабільності, яка, за умовою, не повинна перешкодити внутрішній відповідності.

Якщо ви даєте уві сні обіцянку (наприклад, обіцяти любити або слухатися), ви підкреслюєте зовнішнє, не цілком стабільне ян, яке не забезпечується внутрішнім інь.

Сновидіння, в якому ви даєте обіцянку в чомусь собі самому, вказує на стан внутрішньої невизначеності, а в деяких випадках, і страху. Це спроба зафіксувати ситуацію, замкнути себе в якомусь світі в стані відсутності будь-якого зовнішнього або внутрішнього руху.

Прийняття чужої обіцянки уві сні є проявом небажання діяти, але, в той же час, це згода на залежність від іншої людини. У певному сенсі – це продаж власної незалежності, крок до процесу стирання власної індивідуальності і себе, як особистості.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Додати коментар