Сонник затопило приснилося. До чого сниться що затопило квартиру, будинок у сні бачити.

Затопило квартиру, будинок, сонник Лоффа

Сновидіння, в яких затоплює квартиру або вода затопила будинок, найчастіше не є доленосними або особливо значущими. Такий сон більше слід віднести до внутрішніх переживань або повсякденним турботам, хоча в деяких випадках можна говорити про втрату чогось дорогого. Мова йде про сюжети, в яких квартиру затопило так, що необхідні або просто дорогі серцю речі були змиті або прийшли в непридатність.

Такий потужний потоп в будинку уві сні може передвіщати те, що з вашого життя начисто буде “змито” те, до чого ви звикли, і зовсім не факт, що це були хороші звички або прихильності. І, як завжди, позитивну або негативну динаміку тлумачення можна визначити за власними відчуттями, випробуваним вами уві сні. Якщо наснилося затоплення квартири не викликало у сні сильного збентеження, ні тим більше панічного страху, то це швидше за добрий знак. Побачений потоп в приміщенні змиє з вашого життя наносне, непотрібне, а ваша душа очиститься від лихого, грішного. При цьому важливо, щоб самі ви жодним чином не постраждали уві сні, щоб вас самих не змило водою, яка заливає будинок.

Звідки надходила вода – зверху чи знизу? Якщо снилося, що спочатку затопило підвал, потім водою затопило підлогу, і вона почала підніматися вище – мова йде про низинні бажання, фізіологічної чуттєвості. Цей потік води символізує наплив почуттів, сильні фізіологічні переживання. Відбудеться щось незвичайне і емоційний, що безпосередньо пов’язано зі статевими відносинами.

Потоп зі стелі уві сні, навпаки, вказує на якісь піднесені, платонічні почуття, решта підґрунтя сновидіння залишається колишньою.

Знати при цьому в сновидінні, що вас затопили сусіди зверху – це уточнення, яке вказує на втручання третіх осіб, їх безпосередню участь і елемент чужої провини в тому, що відбувається.

Якщо квартиру затопило уві сні крижаною водою, до сказаного слід додати тяжке відчуття несвободи, а також можливе захворювання, яке може бути як причиною того, що відбувається наяву, так і її наслідком.

Найбільш поганим є сон, в якому квартиру затоплює холодною водою не тільки у вашій присутності, але безпосередньо на вас, ви відчуваєте ці крижані струмені. Прийдешні події, по всій видимості, будуть для вас мало радісними і навіть більше того, викликають шок. При цьому затоплена квартира або інше приміщення вказує на місце, де з великою часткою ймовірності і станеться.

Приснилося, що затопили квартиру сусідів ви самі – сновидіння символізує ваші спроби вторгнення в чуже життя. Якщо ви просто знали про це у сні (наприклад, сусіди прийшли зі скаргами), то втручання може бути і умисним, а, що називається, з добрих спонукань. Якщо ж у сні ви своїми очима спостерігали, як затопило стелю квартири поверхом нижче – наяву вам властива надмірна цікавість, що часом змушує вас навіть підглядати або шукати компрометуючу когось інформацію.

Якщо вода затоплює сусідів під напором – це говорить про те, що ви не просто цікавитеся чужим життям, але намагаєтеся чинити тиск, який інколи переростає у відкриту агресію. Про це варто подумати.

Досі ми говорили про потоп в будинку, що уособлює внутрішню частину душі і те, що відбувається в ній і навколо неї. Якщо ж у сновидінні затопило вулиці, то все відбувається наяву вийде за межі особистих переживань, торкнеться близьких людей. Якщо при цьому затопило будинок сусіда і інші будови, а ваш будинок залишився стояти сухим, на узвишші – можливо, саме ви здатні щось змінити в моделі поведінки вашого роду по чоловічій або жіночій лінії.

Якщо наснилося що затопило квартиру по соннику Цвєткова

Сниться, що затопило квартиру – до чужого втручання, заваді від третіх осіб.

Якщо її залило водою зверху, від сусідів – це будуть відносно близькі вам, але не рідні по крові люди.

Квартиру залило з незакритого крана – активну участь у ваших справах почнуть приймати домочадці. Вони все повернуть на свій лад, можуть перекроїти ваші зв’язки, їх енергія “на благо вашого щастя” буде бити ключем.

Якщо будинок затопило уві сні через вікно – не пускайте на поріг своєї душі занадто цікавих персон і тоді ви зможете захиститися від біди.

Самі затопили квартиру сусідів – нашкодите ближнього, хоча будете намагатися зробити, як краще.

Значення сну затопило – сонник Хассе

Приснилася квартира, залита водою – попереду сильне почуття, любов. Вона прийде, як повінь, і змиє все, що було дорого вашої душі до неї. Така пристрасть може бути згубним, якщо уві сні водою затопило і вас.

Якщо потоп у квартирі стався у вашу відсутність, то хтось запалився любов’ю до вас, але з якоїсь причини це ускладнить ваше життя.

Приснилося, що затопило кухню – в ім’я любові відмовитеся від чого насущного, необхідного.

Якщо у вашому сні брудна вода затопила туалет – вас чекає низинна, буквально тваринна пристрасть, після якої вам буде вкрай гірко і навіть огидно все це згадувати.

Сниться, що затопили сусіди – ви будете переповнені почуттями з-за вчинків інших людей.

До чого затопило сниться – езотеричний сонник

Потоп в будинку сниться, як відображення почуттів, які переповнюють або незабаром переповнять вашу душу.

Якщо вода була чиста, прозора, то і переживання ваші будуть світлими.

Якщо приснився потоп у квартирі, брудна вода з вами вчинять жорстоко або принизливо, що називається, “наплюють в душу”, буде дуже важко пережити це від людей, до яких ви ставилися з добром. Однак пам’ятайте, що добро не пропадає безслідно. Добре, якщо в сновидінні вам вдалося знайти можливість злити цю брудну воду з свого будинку.

Якщо вас затопили сусіди, опинитеся під впливом емоцій інших людей.

До чого сняться потопи в квартирі – сучасний сонник

Сниться потоп у квартирі – ваш добробут залежить від того, наскільки чиста і тепла була вода. Якщо вона була прозора і приємна – до прибутку, якщо холодна і брудна – до втрат.

Якщо вашу квартиру затопили сусіди – сон говорить про втручання чужих людей у ваші справи. Якщо уві сні вас це сильно засмутило – воно буде негативним.

Езотерика
Додати коментар