Сонник пошук приснився. До чого сниться шукати щось уві сні.

Шукати, пошук, сонник Лоффа

Пошуки людини або пошук предметів уві сні може як розсерджений і навіть повергнути в смуток сплячого, так і невимовно порадувати його в залежності від кінцевого результату. Тому ключовим моментом тлумачення сновидіння, в якому вам довелося що-небудь або кого-небудь шукати, є підсумковий момент – увінчалися чи пошуки успіхом. На жаль, найчастіше подібні сновидіння обриваються і не дають відповіді на головне питання.

Шукати в сні людини і знайти його – ще не привід припустити, що і в житті все йде благополучно. У ряді випадків цей об’єкт є символом, відображенням області життя, в якій ми не впевнені, відчуваємо якусь некомпетентність або неспроможність. Якщо шукати людину уві сні вам хтось допомагав і пошуки увінчалися успіхом саме завдяки цій допомозі – можливо, і в реальному житті ця людина допоможе вам знайти упевненість або досягти бажаного.

Пошук людини в сновидінні також може бути (і найчастіше є) відображенням внутрішнього, часом неусвідомленого занепокоєння сновидця про це людині, у зв’язку з чим у більшості випадків доводиться шукати свою дитину, як найменш захищений об’єкт, що викликає у батьків постійну тривогу. Пошуки дитини уві сні не повинні стати ще одним приводом для занепокоєння, а навпаки, повинні стати причиною для того, щоб проаналізувати власні підсвідомі тривоги. Якщо причина для них дійсно є, її слід по можливості спокійно усунути, якщо ж страхи є надуманими, потрібно працювати над собою, а не посилювати авторитарний контроль.

Серед усіх безрезультатних пошуків у снах пошук дитини займає перше місце. Це говорить про необхідність корекції власного емоційного сприйняття. Якщо покопатися в подіях минулого, нерідко можна виявити наявність певної емоційної травми, пов’язаної з дітьми, при цьому зовсім необов’язково мова буде йти про те дитину, який пропав у сні.

Шукати дитини (чужої) уві сні, плач якого ви чуєте – подія іншої природи. Це життєве питання, на яке немає відповіді, більше того – який ще не встав на повний зріст, а лише маячить на периферії підсвідомості і тривожить.

Втратити і шукати когось у натовпі – таке сновидіння може відвідувати людини в складний життєвий період, наприклад, після смерті близької людини, втрати мети, розчарування в давню мрію і т. п. При цьому сплячий на тлі пережитого в реальному житті тривалого емоційного спаду може шукати очима уві сні невизначений об’єкт, а не конкретний образ якоїсь людини. До такого роду сновидінь слід віднести і сон, в якому людина отримує звістку і не має можливості дати відповідь на нього, відчуваючи при цьому, що він (відповідь) абсолютно необхідний.

Шукати річ або шлях у сні – ще один приклад, коли невдалий пошук вказує на душевну нестабільність об’єкта. Шукати і не знайти предмети в тому місці, куди вони були покладені або в яких їм належало перебувати – це сигнал про розбіжність між ідеалами, цілями людини і її поведінкою, прагненням досягти цих завдань. В цілому, два різновиди снів “шукати – знайти” і “шукати – знайти” – це даний людині спосіб оцінки ефективності тих способів реалізації досягнення життєвих цілей, тих зусиль, які робить сплячий в реальності. На підставі такого сну можна з високою часткою ймовірності зробити для себе висновок, чи не суперечать вони одне одному.

Когось шукати в темряві – сон вказує на повну невизначеність ваших життєвих завдань та пріоритетів. Чи Знали ви, кого ви шукаєте? Чи були ви впевнені, що ця людина тут? Чому він не відгукувався на ваш поклик? Всі ці питання важливі для визначення перспектив пошуку уві сні, а значить – і набуття сенсу постановки певних життєвих завдань у реальному житті.

Ще одна категорія сновидінь цього плану – шукати в сні коханої людини і не знайти. Уточнимо, що мова йде не про абстрактний коханого, якого поки немає, а про цілком конкретну людину, яка уві сні загубився. Можливо, наяву ви маєте щодо цього людини деякими планами, які, на жаль, нікуди не ведуть.

Якщо жінці доводиться уві сні шукати свого чоловіка, це може говорити про її боязні втратити цієї людини або ж про підозри про його зраду. Ніяких прогнозів щодо вірності цих підозр таке сновидіння не дає.

Інша справа – сюжет, в якому жінка починає шукати колишнього коханця, людини, якого вона вже втратила наяву. У цьому випадку розшифровка сновидіння не представляє складності – спляча хотіла б повернути ці відносини, хоча, цілком можливо, наяву вона ще не віддає собі в цьому звіту.

Якщо приснився пошук по соннику Цвєткова

Щось шукати в сні – знак невизначеності, життєвого роздоріжжя, особливо, якщо сниться пошук шляху, потрібної дороги.

Шукати в сні свого дитини – недобрий знак, слід посилити контроль над ним і закликати до обережності його самого, якщо це можливо з огляду на вік.

Шукати людину серед безлічі іншого народу – вказівка на те, що наяву ви зневажаєте відносинами з ним, не цінуєте їх, в результаті чого можете їх позбутися.

Пошук речей у власному будинку сниться як вказівку на те, що ви не можете розібратися в своєму житті, правильно визначити місце кожного, хто вам доріг, ви мечетесь, марно витрачаючи час, а іноді і близьких людей.

Шукати бліх або клопів у сні – до обману і фінансових втрат.

Значення сну пошук сонник Хассе

Шукати нічліг у сні – це уособлення порожнечі душі, невлаштованості власного внутрішнього світу.

Шукати людину і не знайти – таке сновидіння попереджає, що ваше легковажне ставлення до близьких може привести до непоправної втрати наяву. Сон набуває особливо актуального значення, якщо вам довелося шукати коханої людини, але пошуки виявилися марними.

Довелося шукати коханого і знайти його в зовсім несподіваному місці і серед невідомих вам людей – наяву вам вдасться подолати якусь серйозну розбіжність між вами.

Шукати речі в своєму будинку – такий сон попереджає, що ви втрачаєте щось важливе в гонитві за дрібницями, будьте розумніше в головному.

Якщо уві сні ви шукали річ, втрачену на вулиці – у реальному житті вам також доведеться йти до мети шляхом якихось неминучих втрат.

Шукати одяг в чужому домі – такий сон натякає на те, що наяву ви занадто багато уваги приділяєте справах інших людей, тим більше, що не завжди вони про це вас просять.

До чого сниться пошук – езотеричний сонник

Шукати в сні щось і не розуміти, що саме ви шукаєте – відображення внутрішньої спустошеності, невпевненості. У вашому житті дуже багато сумнівів.

Шукати людину і не знайти – такий сон говорить про допущену помилку в стосунках з кимось в результаті чого було втрачено внутрішню єдність, а залишиться лише зовнішній символ. Те, що пошук людини не приносить уві сні результату, вказує на неможливість використання знайденого, тому в сновидінні його просто немає.

Втратити дитину, шукати його у сні – відображення підсвідомої тривоги, а також власної провини, усвідомлення досконалої помилки у вихованні.

До чого пошуки сняться, сонник Лонго

Сон для жінки, в якому їй довелося шукати чоловіка для того, щоб виконати якусь непосильне для неї роботу, вказує на те, що вона занадто багато звалює на свої плечі, насправді частина справ цілком можна було б перекласти на інших.

Якщо молодій людині довелося в сновидінні шукати дівчину для зустрічей, значить, він надмірно сором’язлива і чекає, поки щасливий випадок не допоможе йому влаштувати долю. Чекати такого випадку можна дуже довго, тому краще будувати своє щастя своїми силами.

До чого сняться пошуки – сучасний сонник

Шукати місце для ночівлі у сні – невпевненість у завтрашньому дні, сумніви в правильності обраного шляху.

Шукати дітей – такий сон передвіщає, що вам доведеться за них сильно переживати.

Пошуки якогось предмета вказують на бажання сновидця, якому не судилося збутися.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар