Сонник душа наснилася. До чого сниться душу уві сні бачити.

Сонник душа наснилася. До чого сниться душу уві сні бачити.

Душа, сонник Лоффа

Душа людини уві сні являє собою тонку психологічну субстанцію, яка в реальності глибоко дрімає в підсвідомості. Як правило, вона більш правдива, сумна і, в той же час, творче при правильному зверненні. Сон, в якому вам сниться своя душа, або в якому ви спостерігаєте, як душа відділяється від тіла, варіативний і багато в чому визначається життєвими пріоритетами та релігійним досвідом сплячої людини.

Якщо в реальному житті ви релігійні або хоча б відносите себе до співчуваючим теорії безсмертя душі, душі померлих у сні є м’яким нагадуванням про це. По всій видимості, ваша поведінка у чомусь не узгоджується з теорією.

Своя померла душа, яка з’явилася такій людині уві сні, несе в собі вже більш конкретну вказівку про порушення сповідуваних норм, а також може майже відкрито готувати його до відходу в інший світ. Однак ще раз уточнюємо, що мова йде про віруючих людей, які сприймають цю інформацію зовсім інакше і навіть охоче.

Бачити уві сні момент, коли душа відокремилася від тіла – несприятливо для всіх категорій сновидців, оскільки вказує на реальну небезпеку, хоча і не завжди фізичну. Безумовно, в плані власної безпеки краще бачити, як чужа душа покидає тіло, ніж своя власна. Але мова може йти і про близьких людей.

Далі слід уточнити, чи це була душа живої людини або душа померлого, оскільки, якщо від тілесної оболонки відторгається ще жива душа, сновидіння несе вже не рекомендаційний, а попереджувальний характер.

Цікавим з точки зору розшифровки представляється сновидіння, в якому ви бачите переселення душ. Той образ тварини (найчастіше) або людини, в яку переселяється в сновидінні ваша душа, має пряму вказівку на формування вигляду людини, дає розуміння цього процесу і, найголовніше, його напрямки, в контексті тлумачення сонника на дану тварину або людину (мається на увазі характерні риси його зовнішності). Якщо вам, наприклад, сниться, що ваша душа переселилася в змію, вашим життєвим кредо стає підступність, обман і неприйняття компромісів, тощо

До чого душа сниться, сонник Лонго

Продати душу уві сні – до володіння всіма благами цивілізації з чималою часткою влади в обмін на самотність, ненависть близьких і втрату душевного спокою.

Якщо вам в сновидінні є мертві душі, є щось, що залишилося в минулому і що сильно вас гнітить на підсвідомому рівні. Також сон може вказувати на тугу вашої душі про всемогутнього Творця.

Приснилося, що ви – душа, і ви летите на небо або спускаєтеся в пекло – в залежності від сюжету вам належить або знайти якийсь душевний скарб, або його безповоротно втратити.

Бачити душі, що горять в пеклі – до поправки для хворої людини. Одночасно сон є нагадуванням про те, що людина хворіє не просто так, а за власні гріхи.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь