Сонник душа наснилася. До чого сниться душу уві сні бачити.

Душа, сонник Лоффа

Душа людини уві сні являє собою тонку психологічну субстанцію, яка в реальності глибоко дрімає в підсвідомості. Як правило, вона більш правдива, сумна і, в той же час, творче при правильному зверненні. Сон, в якому вам сниться своя душа, або в якому ви спостерігаєте, як душа відділяється від тіла, варіативний і багато в чому визначається життєвими пріоритетами та релігійним досвідом сплячої людини.

Якщо в реальному житті ви релігійні або хоча б відносите себе до співчуваючим теорії безсмертя душі, душі померлих у сні є м’яким нагадуванням про це. По всій видимості, ваша поведінка у чомусь не узгоджується з теорією.

Своя померла душа, яка з’явилася такій людині уві сні, несе в собі вже більш конкретну вказівку про порушення сповідуваних норм, а також може майже відкрито готувати його до відходу в інший світ. Однак ще раз уточнюємо, що мова йде про віруючих людей, які сприймають цю інформацію зовсім інакше і навіть охоче.

Бачити уві сні момент, коли душа відокремилася від тіла – несприятливо для всіх категорій сновидців, оскільки вказує на реальну небезпеку, хоча і не завжди фізичну. Безумовно, в плані власної безпеки краще бачити, як чужа душа покидає тіло, ніж своя власна. Але мова може йти і про близьких людей.

Далі слід уточнити, чи це була душа живої людини або душа померлого, оскільки, якщо від тілесної оболонки відторгається ще жива душа, сновидіння несе вже не рекомендаційний, а попереджувальний характер.

Цікавим з точки зору розшифровки представляється сновидіння, в якому ви бачите переселення душ. Той образ тварини (найчастіше) або людини, в яку переселяється в сновидінні ваша душа, має пряму вказівку на формування вигляду людини, дає розуміння цього процесу і, найголовніше, його напрямки, в контексті тлумачення сонника на дану тварину або людину (мається на увазі характерні риси його зовнішності). Якщо вам, наприклад, сниться, що ваша душа переселилася в змію, вашим життєвим кредо стає підступність, обман і неприйняття компромісів, тощо

До чого душа сниться, сонник Лонго

Продати душу уві сні – до володіння всіма благами цивілізації з чималою часткою влади в обмін на самотність, ненависть близьких і втрату душевного спокою.

Якщо вам в сновидінні є мертві душі, є щось, що залишилося в минулому і що сильно вас гнітить на підсвідомому рівні. Також сон може вказувати на тугу вашої душі про всемогутнього Творця.

Приснилося, що ви – душа, і ви летите на небо або спускаєтеся в пекло – в залежності від сюжету вам належить або знайти якийсь душевний скарб, або його безповоротно втратити.

Бачити душі, що горять в пеклі – до поправки для хворої людини. Одночасно сон є нагадуванням про те, що людина хворіє не просто так, а за власні гріхи.

Езотерика
Додати коментар