Сонник зникнення приснилося. До чого сниться пропажу у сні бачити.

Зникнення, пропажа, сонник Лоффа

Пропажа людини або яких-небудь предметів у сні має в основі сильне внутрішнє переживання особистості. Особливо це стосується сновидінь, в яких сновидець виявляє у себе пропажу статевих органів, причому зовсім необов’язково, що ці переживання в даному випадку стосуються інтимної сфери життя.

Одне з інших найчастіших сновидінь подібного плану – сюжет, в якому зникла дитина. Пропажа дитини сниться під впливом постійного неспокою про нього, розуміння його беззахисності, вразливості перед обличчям будь-якої небезпеки. Такі сновидіння майже ніколи не є пророчими і повинні розглядатися з психологічної точки зору. Тому, якщо вам сниться, що пропав ваш дитина, необхідно встановити джерело психологічного дискомфорту і вжити заходів до відновлення рівноваги свого душевного стану.

Зникнення людини уві сні вимагає для розшифровки докладного аналізу сюжету. Якщо приснилося, що пропав улюблений чоловік, сновидіння можна тлумачити в прямому значенні: можливо, скоро він чи вона справді зникнуть з вашого життя. Якщо це були чоловік або дружина, розмова, швидше за все, слід вести більш духовному, моральному аспекті, ніж у фізичному сенсі. Попереду прогресуюча внутрішня роз’єднаність, втрата інтересу, байдужість і, можливо, зрада.

Пропажа людей сниться часом і в символічному сенсі, як втрата чогось дорогого, потрібного. У цьому випадку на місці зниклого людини виявляється хтось рідний, близький. В якості ілюстрації можна привести випадок, коли чоловікові приснилося, що у нього пропав батько, а в реальному житті був знятий з посади осіб, надає йому підтримку і протягом довгого часу є його наставником у роботі – асоціація очевидна.

Слід розрізняти сни, в яких людина пропала на очах сплячого (наприклад, сниться йде людина, потім вона зникає) і ті, в яких пропажа мається на увазі, тобто сплячий розуміє, що об’єкта ніде немає. У першому випадку тлумачити втрату слід у фізичному сенсі, в другому, як вже наводилися вище прикладу – у духовному, моральному аспекті. Не усвідомлюючи втрату чогось розумом, ми відчуваємо її несвідомою частиною душі, в результаті чого і виникають подібні сновидіння. Чим сильніше випробувані в сні емоції, пов’язані із зникненням людини, тим значніше причина, що викликала підсвідоме занепокоєння.

Дуже рідкісний, але дуже цікавий випадок, коли людина примудряється уві сні пропасти безвісти сам. Причиною такого сновидіння може стати нав’язлива думка про своєї непотрібності, невлаштованості, чиюсь байдужість. Сновидець як би проводить генеральну репетицію, перевірку, під час якої він повинен побачити близьких людей, які переживають його зникнення. Це спроба штучного поповнення душевної порожнечі на тлі комплексу власної непотрібності.

Якщо наснилося зникнення по соннику Цвєткова

Сон, у якому на очах сновидця пропадають речі або люди, говорить про його незадоволеності, невдоволення щодо себе самого.

Значення сну зникнення – сонник Хассе

Пропажа людини сниться або як відображення заздрості до цієї людини, або як результат підвищеної тривоги щодо нього.

Сниться людина, зниклий насправді – отримаєте важливу новину.

Сниться пропала собака – знайдете нового друга.

Приснилася зникнення маленької дівчинки, пошуки – до вас не дійде якась інформація, яка могла б вас не тільки здивувати, але і стати корисною.

Знайти пропажу у сні – до великої радості наяву.

Приснилося, що зникла стіна в квартирі – стережіться пограбування, крадіжки.

До чого зникнення сняться – сучасний сонник

Приснилося, що пропав чоловік, і ви були зайняті пошуками – забудете про щось важливе.

Зникнення потоку води (наприклад, русла річки або джерела) сниться до критичного занепаду сил, небезпечної для життя хвороби. Є також ризик нещасного випадку.

Приснилося море, яке зникло – до банкрутства.

Езотерика
Додати коментар