Сонник земля (грунт) приснилася. До чого сниться землю у сні бачити.

Земля (грунт), сонник Лоффа

Земля в сновидінні людини має кілька аспектів тлумачення. Насамперед – це джерело життя, їжі, енергії. Крім того, вона асоціюється з опорою, стабільністю, що наочно ілюструється виразом “земля йде з-під ніг”. В останньому випадку побачена уві сні йде з-під ніг земля – сон, має буквальне тлумачення.

Ще один варіант присутності землі в сновидінні – вказівка на приземленість, відсутність високих устремлінь, турбота про насущне. До цієї категорії слід віднести сновидіння, в яких вам доводиться йти по землі, особливо босоніж, якщо акцент сновидіння зрушать убік землі, а не на те, що ви опинилися роззуті. Ще більш сильну вказівку на надмірну приземленість ваших прагнень дають зі сну забруднені в землі ноги, знову ж таки в тому випадку, коли дана субстанція була ключовим елементом.

Відповідно, парити над землею уві сні – вказівка протилежного плану. Ви занадто захопилися чимось піднесеним, пора повернутися в реальність.

Сновидіння, в якому розколюється земля провалюється під ногами сплячого, має прямий натяк на пекло в тому смисловому розрізі, який визначається поведінкою, йде врозріз із загальними моральними та етичними заповідями. Приснилося, що земля провалилася, є небезпека вашого падіння – значить, реалії вашої поведінки вселяють побоювання, ви можете опинитися наяву на дні життя, але не в плані матеріального благополуччя, а в сенсі морального падіння. Сон, у якому земля ходить хвилями під вашими ногами, має схоже тлумачення.

Однак при цьому сон, у якому ви спускаєтеся під землю, не слід розглядати в цій площині, оскільки в цьому сні під землею ви опиняєтеся з інших причин, які слід з’ясувати. Навіщо ви почали спуск? Було це зроблено добровільно або хтось змусив вас? Спускалися уві сні або ж відразу виявили себе в цьому місці? Хто був поруч з вами і як себе вів? У цьому випадку земля повинна асоціюватися з вашою власною підсвідомістю, в глибини якого ви намагаєтеся проникнути. Зверніть увагу на стан і вид грунту, в якому ви опинилися. Якщо це була гарна, чиста земля, то і ваша душа чиста і красива, будь неприваблива домішка – це ваші вади. Навіть лежить в землі золото, якщо воно викликало у сні не радість від краси побаченого, а жадібність, вказує на такі пороки, як брехливість, злостивість і жадібність.

Родюча чорна земля, чорнозем сниться як вказівка на джерело добробуту та всього нашого буття. Приснилася така земля в руках – будете багаті та успішні.

Якщо у вашому сновидінні земля горить, це є відображенням вашого неспокою про власне житло або місце в житті. З цим у найближчому майбутньому може бути неблагополучно.

Земля йде під воду – таке сновидіння символічно, бо земля є більш близьким людині елементом, ніж нестійка вода, отже, мова йде про втрату цього аспекту.

Сновидіння, в якому вам дає землю небіжчик, слід розцінити як попередження про негативний зсув фокуса розстановки пріоритетів, превалювання егоїстичного елемента.

Якщо приснилася земля по соннику Цвєткова

Приснилася земля чорнозем, жирна і родюча – попереду врожайний рік, сите життя.

Потріскана, суха сниться до посухи, голоду.

Якщо тріщини в землі були глибокі – може статися землетрус.

Купувати землю в сні – до удачі у всіх справах.

Сон, у якому під вами провалюється земля, попереджає про те, що і в реальності є небезпека кудись “провалитися” в моральному аспекті, зробити негативний і непоправне.

Ритися в землі уві сні, щось шукати в ній – вказівка на пошуки якихось життєвих цінностей, наприклад, дружби, розуміння, любові. Якщо це був чорнозем, родюча земля – ваші пошуки повинні увінчатися успіхом. Відчувати ж при цьому, що перед вами уві сні мертва земля, на якій немає ніякого життя – натяк на те, що ваші пошуки марні, ви хочете потиснути те, чого не сіяли на своєму полі ні ви, ні хтось інший.

Їсти землю в сні – до втрати посади, послаблення впливу.

Підмітати – до сварки.

Розсипати землю в будинку – до негараздів у сімейних відносинах, винуватцем чого будете ви.

Земля в ліжку сниться до розладу в сексуальному житті.

Діжка з землею – до народження дітей.

Значення сну земля – сонник Хассе

Скопана земля, сира і чорна, сниться до багатого врожаю, який зажадає праці.

Лежати на ній – до хвороби.

Впасти на землю – до негарного вчинку, морального падіння.

Якщо падати на землю довелося уві сні комусь з молодят або тих, хто тільки збирається вступити в шлюб, сновидіння говорить про те, що ця пара буде важко звикати до реалій повсякденного життя, зіткнення з побутом буде для неї нелегким.

Мокра земля, покрита зеленим мохом, сниться до багатої одруження.

Кидати землю в когось у сні – до смерті цієї людини.

Рити землю, садити в неї щось – до дуже далекоглядного в плані господарського розвитку вчинку.

Продаж землі сниться до недалекоглядної угоди.

Купити ділянку у сні – до вигідного вкладення коштів.

Земля на взуття сниться до прибутку.

На ногах – до хвороби.

Побачити у сні, що виходить із землі вогонь – передвістя того, що ті сильні почуття, переживання, які ви ретельно і наполегливо приховували в душі, вирвуться на свободу раптово і дуже бурхливо. Є ризик втратити самоконтроль.

Приснився вогонь на землі – ваша майбутня закоханість або страсна одержимість якоюсь ідеєю будуть більш, ніж поверхневою і дуже скоро пройде без сліду.

Перекопанна кимось земля сниться до того, що в даний момент є можливість використовувати те, що зроблено кимось іншим, для вашого подальшого розвитку підготовлений прекрасний грунт.

Земля, висипана з мішка, сниться до прихованої загрози, не ризикуйте ні в чому.

До чого сниться земля – езотеричний сонник

Родюча перекопана чорна земля у сні символізує теплоту і мир, це рідний образ. Поки що загальний її вигляд і сюжет сновидіння не порушені ніякими екстремальними ситуаціями або негативними формами – сон сприятливий.

Купа землі на підлозі, свіжа земля в квартирі уві сні символізують смерть, проте, мова може йти і про смерть душі, тяжкому переживанні про безповоротний, втрачене.

Їсти землю в сні – вказівка на неправильне харчування, яке стрімко підриває ваше здоров’я.

Рити її – він каже, що будете домагатися чогось мислимими і немислимими способами.

Сидіти на землі – вказівка на свідомий пошук труднощів, який сприймається сновидцем, як єдино можливий шлях до успіху.

Бачити уві сні, як тріскається земля – до втрати життєвих цінностей, наслідком чого стане повна розгубленість та неспроможність до осмисленого усвідомлення того, що відбувається.

Зі сну босі ноги в землі символізують нижчі області душі, приземленість натури.

Цілувати землю – це відображення бажання отримати сексуальне задоволення там, де сплячий відчуває страх перед будь-якими проявами чуттєвості.

Мокра земля, по суті – потенційний бруд, уособлює уві сні все те первісне, тваринне, що є в нашій душі. Якщо ви боялися забруднити ноги – сон є передвісником морального очищення.

До чого сниться земля, сонник Лонго

Будь-яка робота з землею у сні вказує на наявну динаміку змін, зростання душі.

Обвал землі сниться до втрати впевненості в завтрашньому дні, провалу у справах.

Утворилася в результаті цього обвалу чи іншого катаклізму діра в землі, її розміри відображають масштаб майбутніх втрат.

Палаюча земля у сні передвіщає вихід пригнічуваної пристрасті, низинних імпульсів людської душі.

Випалена, спустошена – провісниця важкого морального падіння або нещасливе кохання, пережитого нерозділеного почуття.

Продавати землю в сні – до зради, зради.

Збирати землю, очищати від неї якусь поверхню – до спроби повернути минуле, втрачене, майже забуте.

Якщо вас уві сні закидають землею, кидають у вас грудки – станете об’єктом серйозних звинувачень, нападок, і це обійдеться вам наяву дорого.

До чого сниться земля – сучасний сонник

Приснилася хитка, пухка земля під ногами – ваше життєве становище вкрай нестабільно, можливо, ви пішли хибним шляхом.

Тверда, катана – знак впевненості та стабільності.

Якщо сплячий чоловік сам уві сні рихлив землю – наяву він створює собі труднощі, псує власні перспективи, які йому вже відкриті. Це може стосуватися будь-якої сфери його життя.

Приснилося, що земля тріснула – виникне непереборна перешкода.

Провалилася під ногами – потерпите велику невдачу.

Помсти землю в сні – поганий знак. Після такого сну може бути як велика сварка, так і чиясь смерть, особливо, якщо це була сира земля.

Приснився гора землі вказує на непогані перспективи у справах, але не дає ніяких прогнозів на те, як ви зумієте ними розпорядитися.

Висипана кимось на стіл земля сниться до похорону.

Розсипана по підлозі – до пліток, сварок, хвороби.

Повідомлення про сплату податку на землю сниться до різкого погіршення справ.

Езотерика
Додати коментар