Сонник кусати приснилося. До чого сниться укус у сні бачити.

До чого сниться кусати, укус – сонник Хассе

Вкусити людину уві сні – до нервового потрясіння.

Кусати когось до крові – такий сон говорить, що стан нервової системи сплячого таке, що йому доведеться лікуватися медикаментами.

Сниться, що кусають вас – хтось захоче підкорити вас власної волі. Якщо ви при цьому відчували біль від укусу – небезпека потрапити під цей вплив дуже велика.

Якщо вас вкусили у воді – сновидіння вказує на подію минулих років, яка саме зараз озветься для вас негативними наслідками.

Сон, у якому кусають до крові людини, вам незнайомого, віщує велику сварку у вашій родині. Хто винен і хто прав буде в цьому конфлікті, з’ясувати так і не вдасться.

Укус в руку сниться до зради друга.

Якщо укус на руці болить і кровоточить – наслідки вчинку вашого товариша ви будете відчувати ще дуже довго.

Самому вкусити за руку когось у сні – передвістя того, що ви виведете нечесну людину на чисту воду. Однак це буде коштувати чималої кількості зіпсованих нервових клітин.

Якщо у сні ви відчули укус в ногу – це попередження про те, що вам не варто ходити туди, куди ви зібралися піти в цей день. Відкладіть візит хоча б до завтра. Мова йде не про роботу або навчальних заняттях.

Сниться укус дитини – значить, ви все свій час і сили віддаєте справі, яке вважаєте на даному етапі життя вкрай важливим, однак зовсім скоро ви виявите, що за цим закинули вирішення інших, не менш важливих питань.

Якщо дитина вкусила уві сні собаку – ви втратите друзів з-за того, що вважаєте свої особисті інтереси вище дружби.

Укуси в спину уві сні означають, що ви залишили в минулому невирішені проблеми.

Бачити уві сні, як людина кусає руки – будете дуже сильно в чомусь каятися.

Приснилося, що вас кусає небіжчик – ви надто недовірливі. Вам здається, що якийсь гріх минулих років переслідує вас все життя, вам потрібно навчитися відпускати минуле.

До чого укус сниться – езотеричний сонник

Укус людини сниться до тривоги, нанесення тілесних ушкоджень, удару долі.

Самому вкусити когось у сні – до сильного сексуального бажання або прагнення підпорядкувати собі цю людину, змусити його виконувати волю сновидця.

Якщо вам довелося дуже сильно, до крові кусати людину – такий сон може передвіщати насувається нервовий зрив.

Відчувати сильний біль, коли кусають у сні – знак того, що нещастя, яке ви переживете, лишить рану у вашій душі, яка ще довго болітиме.

До чого укуси сняться, сонник Лонго

Кусатися уві сні – символ одержимості, пристрасного бажання домогтися бажаного. Будьте обережні, це загрожує великим розчаруванням у випадку неуспіху.

Укуси ніг сняться до небезпеки або до спокуси зійти з вірного шляху.

Сильний укус за ногу якимось великим тваринам є попередженням про те, що те, чим ви збираєтеся зайнятися, приведе вас до непоправних наслідків. Вчіться прораховувати не тільки найближчі кроки, але і віддалені перспективи.

Укус у руку у сні передвіщає сварку з одним через його негідного вчинку.

Приснився вкусити за палець – захворієте, при цьому можуть виникнути складнощі з точною постановкою діагнозу.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар