Сонник черепаха наснилася. До чого сниться черепаху у сні бачити.

Сновидіння про черепаху означає життєву мудрість, міцне здоров’я і фінансове процвітання. У найближчому майбутньому ви почуєте слушну пораду, переможете невиліковну хворобу або відкриєте для себе новий спосіб заробітку. На тлі щасливих подій ви перестанете відчувати себе збитковими і скаржитися на життя.

Не турбуйтеся, якщо обставини не йдуть Вам назустріч. Згодом ситуація зміниться в кращу сторону і загасить вогонь ваших переживань.

Що робила черепаха

Жінці після такого сюжету доведеться зануритися в минуле. Це відбудеться після зустрічі з колишнім чоловіком, дзвінка від шкільної подруги, приїзду до родичів або втрати дорогої речі. Нахлинули емоції можуть виставити вас в поганому світлі або ускладнити пошуки пропажі.

Яка черепаха Вам приснилася

Велика черепаха обіцяє приємні звістки. Вони прийдуть здалеку від людини, яка давно не виходила на зв’язок. Після почутого або прочитаного ваші очі будуть світитися від щастя.

Маленькі черепахи зі сну обіцяють успіх, фінансове процвітання і перемоги на любовному терені. Не виключено, що ви приміряєте на себе нову посаду, опинитеся учасником міжнародного форуму, заслужите надбавку до зарплати або відчуєте взаємне почуття. Сприятливі зміни почнуться в той момент, коли ви найменше будете на них сподіватися.

Водна черепаха зі сну уособлює корисні знання і мудрість. Ви проявите її у вирішенні складної проблеми, отримаєте цінну пораду від старшого члена сім’ї або наставника або засвоїте урок, який збагатить ваш життєвий досвід. В майбутньому виникне маса ситуацій, коли вам знадобляться отримані зараз навички та вміння.

Морська черепаха найчастіше сниться напередодні грандіозного починання. Воно зажадає посидючості, цілеспрямованості і терплячості, проявивши які ви прийдете до поставленої мети. Вирішивши відкрити власну справу, вступити до вузу, зробити ремонт квартири або придбати автомобіль, ви зробите вдалі інвестиції в своє майбутнє.

Морська черепаха в морі – до доленосних змін.

Мертва черепаха символізує прикре упущення. Ви допустили його під час переговорного процесу з партнерами, минулого романтичного побачення, відповідальної розмови з начальником, зіткнення з ворогом або переоформлення спадщини. Докори сумління будуть переслідувати вас до тих пір, поки ви не виправите допущені помилки.

Іноді такий символ обіцяє ностальгію за минулим. Її спровокує зустріч з другом дитинства, звістка від колишньої колеги по роботі, приїзд родичів або попався на очі альбом з фотографіями. Занурившись в теплі спогади, ви відпочинете від повсякденної суєти.

Зелена черепаха віщує несподіване фінансове надходження. Його джерелом виявиться старий робочий проект, нове призначення, Старий боржник або багатий шанувальник. Від уміння розпоряджатися грошима буде залежати, скільки часу ви зможете насолоджуватися життям.

Величезна черепаха пророкує райдужні перспективи. Вони відкриються в справі, яку ви вважали марною тратою часу. Найімовірніше це станеться в той момент, коли ви зважитеся здатися.

Черепаха без панцира попереджає про небезпеку. Вона нависне над вами або близькою людиною, життя якого повисне на волосині. Зберігаючи пильність на дорозі і під час спілкування з малознайомими людьми, ви уникнете загроз.

Сюжет, в якому була сухопутна черепаха, відображає втому сплячого. В даний момент ваші життєві сили досягли критичної позначки, що негативно відбивається на працездатності і настрої. Відпочивши. Тільки так ви повернете своїм очам здоровий блиск.

Літаюча черепаха — постраждаєте через свою самовпевненість.

Двоголова черепаха — до складного вибору.

Народжує черепаха — поставите крапку в старому проекті.

Хвора черепаха — до труднощів в різних сферах життя.

Вагітна черепаха — до збагачення або зміцнення авторитету на роботі.

Чорна черепаха — до сварки з подругою.

Біла черепаха — вибачите кривдника або зробите благородний вчинок.

Де знаходилася черепахі зі сну

Сновидіння, в якому фігурувала черепаха в воді, пророкує небувалу удачу. Вона посприяє успішній здачі іспиту, вигідному працевлаштуванню, легкому збагаченню, укладенню важливого ділового контракту або створення щасливої родини. Позитивне мислення і наполегливе просування до поставлених цілей не змусять довго чекати щасливих змін.

Черепаха в акваріумі сниться людям, які звикли заганяти себе в жорсткі рамки. Це виражається в тому, що ви вимагаєте від себе неможливе, прагнете до примарних ідеалів або працюєте на знос. Продовживши знущатися над собою, ви доведете себе до депресії.

Черепаха в будинку — до приїзду гостей або появи нового члена сім’ї.

Черепаха в море — до переїзду або звільнення.

Які дії Ви здійснювали в сні

Сновидіння, в якому вдалося зловити черепаху, сигналізує про неприємності, що насуваються. Їх спровокує ваша легковажність, самовпевненість і авантюризм. Після чергової зірваної вами угоди або необгрунтованого капіталовкладення доведеться розміщувати резюме на сайті пошуку роботи або просити фінансової допомоги у родичів.

Годувати черепаху уві сні-неоднозначний сюжет. Найчастіше він обіцяє поповнення в родині. Воно не обов’язково буде пов’язано з майбутньою вагітністю. Не виключено, що хтось з дітей повідомить про весілля і приведе в ваш будинок зятя або невістку.

Згідно з іншим тлумаченням, вам слід навчитися розбиратися в людях. Вони користуються вашою добротою і наївністю, намагаючись за їх рахунок вирішити свої корисливі плани. Озирнувшись навколо, ви виявите таку людину поруч з собою.

Сон, де довелося вбити черепаху, символізує завершення періоду невдач. Ваші справи поступово налагодяться, повертаючи впевненість в собі і прагнення до нових досягнень. Працьовитість і наполегливість прискорять настання подій, яких ви давно чекали.

Наснилося, ніби ви або при вас смажили черепаху, – наяву отримаєте допомогу з несподіваного боку. Найімовірніше її запропонує старий ворог, колишній друг або кривдник близької Вам людини. Прийнявши її, ви покладете кінець багаторічної ворожнечі і неприязні.

Той, кому уві сні довелося ловити черепах, зазнає нездужання. Воно проявиться після стресової ситуації на роботі або сварки з чоловіком. Простіше дивіться на ситуацію, щоб уникнути головного болю і стрибків тиску.

Плавати з черепахами — зважитеся на експерименти в ліжку.

Знайти черепаху — відкриєте для себе нове джерело доходів.

Спіймати черепаху на вудку — направите свій потенціал в потрібне русло.

Боятися черепаху — до неприємної зустрічі.

Що робила черепаха

Бачення, де вас вкусила черепаха, закликає до активності. Останнім часом ви стали занадто ледачими, пасивними і безініціативними, чому страждає ваша професійна діяльність і взаємини з близькими людьми. Перестаньте плисти за течією. Успіх і процвітання мало кому даються просто так.

Побачили уві сні, як черепаха народжує черепашок, – досягнете успіхів в різних сферах життя. Спираючись на свої кращі якості, Ви переможете в конкурсі на заміщення вакантної посади, дасте відсіч конкуренту по бізнесу, знайдете впливового покровителя, привернете увагу гідного чоловіка або зробите вигідну покупку. Рухаючись в обраному напрямку, ви швидко опинитеся у своєї мети.

Вилуплення з яйця черепахи — до радісної події в сім’ї або на роботі.

Черепаха попливла — друг або коханий припинить спілкування з вами.

Езотерика
Додати коментар