Сонник кімната наснилася. До чого сниться кімнату у сні бачити.

Кімната – це наша душа, свідомість, емоційний стан. Наші відчуття, що виникають уві сні при знаходженні в кімнаті, відображають наш глибинний психоемоційний стан. Навіщо з’являється кімната уві сні?

Сонник езотерика Є.Цвєткова

Побачити уві сні кімнату дивну — вдалий збіг обставин; порожню – до недосяжних очікувань; з гарною обстановкою – везіння у нових справах; вкрай невелику — вдасться уникнути серйозних проблем у крайній момент.

З предметами образотворчого мистецтва на стінах – зміни у ваших устремліннях; білу – до урочистого заходу.

Сонник апостола Симона Кананіта

Побачена кімната – до везіння та благоденства; прикрашати або змінювати обстановку – чекайте змін. Прикрашена творами живопису – ваші бажання зміняться; відсутність предметів у ній – розлучення з родичами. Дороге оздоблення – все задумане вийде; яскраво освітлена – значуща урочиста подія; кілька приміщень багатство.

Сонник Шеремінської

Побачити багато кімнат для чоловіка – візит до розважальних закладів, спілкування з жінками легкої поведінки.

Новий сонник

Сон, в якому ви потрапили в кімнату з меблями – одужання за короткий термін; в інших випадках кімната бачиться до несподіваного збагачення.

Сонник стерви

Біла кімната – до багатого шанувальника, а порожня – до важкого фінансового стану

Жіночий сонник

Присутність у гарній кімнаті з дорогими меблями обіцяє раптовий прибуток у результаті успішної фінансової діяльності або вступ у спадок від рідних, які жили далеко від вас.

Милуватися кімнатою з дорогою обстановкою — дівчина може очікувати на появу багатого шанувальника, пропозицію заміжжя від нього і переїзд до його гарного будинку. Якщо оздоблення кімнати небагате — на жінку чекає маленький достаток, у сімейному житті вона буде обмежена у фінансах.

Медіуму Хассе

Кімната з картинами – ваші бажання можуть змінитися; з гарною обстановкою – вашим починанням супроводжуватиме успіх; прикрашати або розставляти меблі – швидкі зміни; яскраво освітлена – до урочистого заходу; багато кімнат – багатство.

Сонник для закоханих

Перебувати в багато обставленій кімнаті – отримати пропозицію заміжжя від забезпеченого незнайомця, якщо кімната має просте оздоблення – ваш чоловік не буде багатий, ваші фінансові можливості будуть обмежені.

Слов’янський сонник

Бачити свою кімнату – на сімейну радість.

Езотеричний сонник

Навіщо сниться велика кімната — до процвітання; вузька і темна – до в’язниці, громадського осуду; квадратна обіцяє настання вдалого періоду в житті, все буде виходити.

Якщо кімната завалена величезною кількістю предметів, то вам важко від моральних зобов’язань. Кімната без вікон – безвихідь, смуток. Навіть у разі відсутності віри поставте свічки в церкві.

Красива кімната – зроблений правильний вибір, ви займаєтеся своєю справою

Езотерика
Додати коментар