Сонник білий колір приснився. До чого сниться біле у сні бачити.

Якщо приснився білий колір по соннику Цвєткова

Білий колір має вельми неоднозначне тлумачення. З одного боку, він символізує щось піднесене, причому зміст його може бути самий різний. Він може стосуватися як високої моральності, так і високого матеріального становища або посадового призначення.

З іншого боку, білий колір може бути своєрідним маскуванням, покровом, під яким може ховатися щось абсолютно не симпатична.

Третє значення білого кольору – це печаль. Не гірку біль втрати, а печаль світла, дарує теплі спогади, але, тим не менш, це є смуток про щось загублене і безповоротне.

До чого білий колір сниться – езотеричний сонник

Одяг білого кольору уві сні несе в собі негативну ознаку, вона може бути передвісником сліз, смутку, розлуки, можливо, смерті.

Якщо снилвся незбираний, несшите з шматків тканий виріб, наприклад, скатертина, простирадло, фіранка, то доля готує сплячому серйозні випробування, втрати.

Білий колір не в тканинах, а в предметах інтер’єру або просто в природі віщує клопоти, турботи, занепокоєння, причому варто звернути увагу на те, що це були за речі. Їх призначення в житті буде трактуватися з від’ємним значенням. Наприклад, біла праска – опік.

Особливе значення можуть мати зі сну білі тварини, якщо вони не мають індивідуального трактування в сновидіннях. Вони вказують на зв’язок з вищими силами, духовним світом і нагадують про важливість цієї сторони вашого земного життя.

До чого сниться біле – сучасний сонник

Білий колір сниться в знак добра, справедливості, досконалості.

Бачити людину в білому – до завершеності справ.

Але, якщо людина в білому викликав у вас в сновидінні занепокоєння, тривогу, то сон може говорити про чиюсь сильної заздрості.

Знайомий чоловік у білому сниться в знак того, що він правий. Особливо справедливо це тлумачення, якщо в реальному житті у вас є якісь розбіжності, між вами виник якийсь спір.

Приснився чоловік, білий обличчям – переживете сильний переляк.

Снитися себе в білому бачити – до виграшу, підвищення.

Приснився білий колір предмета, який не буває білим в принципі – зверніть увагу на тлумачення в соннику цього предмета. Сон може стати підказкою до того, де шукати істину.

Біла риба сниться до хвороби.

Побачити зафарбоване біле вікно – до цікавості.

Небіжчик в білому з’являється в сновидінні як підказка про те, що при житті він давав вам порада, який зараз став би в нагоді вам в повній мірі.

Приснилося, що навколо вас все в білому – це означає, що наяву ви не бачите очевидного.

Езотерика
Додати коментар