Сонник застілля, бенкет приснився. До чого сниться застілля у сні бачити.

до чого сниться застілля

Якщо приснилися застілля, бенкет по соннику Цвєткова

Велике застілля у сні символізує прощання. З кимось із тих, хто сидів з вами за столом, ви можете більше не зустрітися, але розставання може бути і тимчасовим. Чим більш шикарне застілля ви побачили уві сні, тим гірше і важче серцю буде розлука.

Не завжди цей сон несе за собою печаль, наприклад, застілля в будинку може сниться і до того, що скоро хтось із родини переїде в нове житло, виросли діти вийдуть заміж або одружуються.

На тяжкість розставання вкаже уві сні і поведінка гостей. Якщо все було культурно і стримано, а атмосфера була швидше нудною, сем святкової – наяву ви не отримаєте тяжких серцевих ран. Якщо ж присутні на бенкеті пішли, що називається, “рознос” – наяву з вашого життя піде хтось дорогий серцю.

Якщо дівчина бачить застілля з одних чоловіків – вона буде самотня. З батьками хлопця, з яким вона зустрічається – відносини не будуть мати продовження у шлюбі.

Таке ж значення має і сновидіння, в якому незаміжня дівчина бачить весільне застілля.

Бачити бенкет зі сторони і не пізнавати нікого з присутніх на ньому – такий сюжет сну говорить про те, що наступає період душевної самотності, коли серед оточуючих людей вам не з ким буде ні поговорити, ні помовчати.

Якщо сниться застілля з померлими людьми – у вашій душі залишилося відчуття провини в тому, що ви не все сказали цим людям. Підіть у храм, замовте молитву про них, це буде гідним спокутою провини і засобом проти докорів сумління.

Застілля з начальником сниться до звільнення.

До чого застілля сниться – езотеричний сонник

Бачити застілля – сон до сумного події.

Якщо наречена напередодні весілля бачить застілля з друзями, в домі буде достаток, але чоловік буде випивати.

Приснилося застілля з родичами – хтось із них помре або важко захворіє.

Сниться великий бенкет, на який вас не запросили – біда, розлука обійде стороною.

Якщо уві сні ви самі готуєте застілля, накриваєте великі столи – своїми руками зруйнуєте відносини, втратите одного.

До чого застілля сняться – сучасний сонник

Застілля, весілля або інше розгульне бенкетування сниться до великих розчарувань або хвороби.

Якщо ви дізналися серед гостей застілля померлих родичів – може померти хтось з присутніх на цьому бенкеті.

Бенкет за круглим столом обіцяє сновидінню, що в його сім’ї або робочому колективі (в залежності від присутніх) запанує мир. Якщо столи, що мають круглу або овальну форму, у сні сиділи зовсім незнайомі люди – буде досягнута ділова домовленість, і це піде на користь у подальшому.

Езотерика
Додати коментар