Сонник дата наснилася. До чого сниться дати у сні бачити.

Дата до чого сниться, сонник Лоффа

Поява в сновидінні чіткої визначеної дати безперечно є зазначенням на подію, однак, сон, як правило, вимагає складної розшифровки. Навіть якщо сниться конкретна дата із зазначенням числа, місяця та року, це ще не означає, що саме в цей день станеться доленосна подія, у ряді випадків вона може бути відправною, стартовою точкою відліку, а проміжок часу може бути позначений у сновидінні іншим чином. Особливо прихованій, завуальованій є уві сні дата смерті, однак, саме її наявність у сновидінні є важливим і, в більшості випадків, піддається розшифровці.

Побачена або якимось іншим чином позначена в сновидінні дата народження сновидця також з’являється неспроста. Це може бути нагадуванням про перебіг життя та невиконаної місії, вказівкою на те, що в цієї дати є прихований закладений сенс, який поки не зрозумілий, не розшифрований сплячим, а також в ньому може бути прихована і дата смерті. В останньому випадку вкрай важливі всі інші обставини сну.

Досить суперечливими є і сни, в яких холостому сновидінню стає доступною майбутня дата весілля. Сон не має прямого тлумачення. У великій кількості випадків це може стати зазначенням на особливо небезпечний в житті і для життя) сплячого день, особливо, якщо це конкретне календарне число.

Якщо сниться вже призначена наяву дата передбачуваного весілля, швидше за все, весілля намічене на несприятливий для одруження день. Наприклад, православна церква вважає такими несприятливими днями протягом постів (особливо Великого), а також вівторок, четвер і суботу. Намічена дата може не відповідати особистим гороскопом і т. д.

Дата пологів, яку бачить у сні вагітна жінка, також дуже рідко підлягає прямому тлумаченню. Якщо при цьому не вказаний конкретний рік це рік з майбутнього, можливо, це число стане доленосним у житті майбутньої дитини. Також воно може вказувати на дату пологів іншої людини, який зіграє в його життя кардинально важливу роль і т. д.

У будь-якому випадку, сновидіння, в якому є дата, завжди вимагає строго індивідуального тлумачення, особистої розшифровки.

Езотерика
Додати коментар