Сонник килим приснився. До чого сниться килим, килимок у сні бачити.

Килим, палас, килимок, сонник Лоффа

Килим в сновидінні є уособленням сімейного щастя (чи нещастя) сплячої людини.

Якщо ви бачите уві сні гарний килим, що лежить у ваших ніг, в цьому плані доля судилася хорошу частку.

Ще краще, якщо вам сниться килим-літак, але тільки в тому випадку, коли він ваш і літати на цьому килимі-літаку теж належить вам. Ви будете буквально літати від щастя, яке принесе у ваше життя коханий чоловік.

Якщо уві сні ви починаєте чистити килим, мити його або вибивати з нього пил, значить наяву вам доведеться потрудитися для того, щоб зберегти ті щасливі відносини, які вам дісталися. Вам довелося вибивати килим або прати його самотужки у сні? Значить, і наяву вам доведеться відновлювати сімейну ідилію в поодинці. Зверніть увагу, наскільки брудним або запорошених було це виріб, і залишилося у вас відчуття уві сні, що вам вдалося відіпрати і очистити килим до кінця.

Приснилося, що абсолютно чужий вашій родині людина (чи зовсім незнайома) чистить палас або килим, який належить вам – чекайте стороннього втручання у ваші особисті справи. Чи варто приймати і допускати такі “добрі наміри”, вирішувати вам, але зверніть все ж увагу на те, наскільки чистіше в підсумку виявився ваш брудний килим уві сні. Наприклад, сон, в якому хтось хотів вибити пил з вашого килима, а в результаті впустив його в бруд і перемазав остаточно, однозначно говорить про недопущення такого втручання.

Якщо ви бачите уві сні старий килим з витертими “дірками”, від вашої колишньої любові не залишилося і сліду. Якщо цей килим, палас або килимова доріжка лежали у сні в вашій оселі, не було позначено у сюжеті, хто більше всіх за нього ходив?

Подібне значення має і побачена уві сні моль на килимі, особливо якщо вона вже встигла завдати йому значної шкоди.

Приснилося, що міль села на новий килим – ваше щастя може бути недовговічним, бо у відносини вже закралася червоточина.

Якщо приснився килим по соннику Цвєткова

Купити килим у сні – до багатого життя.

Якщо уві сні вам довелося різати килим – попереду розлучення та розділ майна.

Стелити килим під ноги – до слави, почестей.

Лежати на килимі у сні – символ міцної сім’ї.

Сидіти на ньому – попередження про те, що хтось у вашій родині може опинитися в полоні у алкогольної залежності.

Чистити килим, витрушувати його у сні – до скандалу в будинку, висловлення своїх претензій до домочадців.

Якщо ви підмітаєте килим віником так, що все сміття летить на вулицю – вас чекає публічний скандал, завдяки якому ваші сімейні розбіжності стануть обговорюватися оточуючими.

Значення сну килим – сонник Хассе

Великий килим сниться до прибутку.

Маленький килимок з’являється у сні до допомоги близьких або друзів.

Якщо вам приснився казковий килим-літак, то в реальному житті ви будете щасливі, а ваші бажання здійсняться, особливо якщо уві сні вам вдалося політати на килимі-літаку разом з коханою людиною.

Старий килим на стіні власної квартири сниться до хвороби когось із членів сім’ї. Зверніть увагу на його колір. Якщо вона була похмурою, темної – можливо, хвороба виявиться дуже важкою.

Купувати килим у сні – до стабільності вашого фінансового становища.

До чого сниться килим – езотеричний сонник

Чистити палас, підмітати запорошений килим уві сні – все це говорить про те, що у вашому житті назріває серйозне з’ясування стосунків. Підготуйтеся до нього заздалегідь, щоб воно стало кроком до конструктивного вирішення накопичених проблем, а не стартом до розвалу взаємин.

Побачений у сні килим на підлозі або на стіні може передбачити майбутнє, якщо ви зумієте розшифрувати те, що на ньому зображено. Чимале значення має і його основний колір або поєднання кольорів. Якщо ви не можете розшифрувати лінії і фігури, зображені на килимі, згадайте, наскільки приємний він був віч, які викликав емоції, хотілося б мати такий у себе вдома або, навпаки, з’являлося бажання викинути його або прибрати.

Червоний килим і його візерунок вкажуть на те, як будуть розвиватися ваші відносини і складається особисте життя.

Килимове покриття або килим в зелених тонах буде свідчити про ваші успіхи у трудовій сфері.

Пастельні, коричневі візерунки або фони мають уві сні ставлення до соціального, суспільного життя сплячого суб’єкта.

Якщо вам приснився дуже мазкий білий килим, що лежить на підлозі, то ви можете зробити безчесний вчинок, який заплямує вашу репутацію.

До чого килими сняться – сучасний сонник

Підмітати килим у сні – до сварки. Якщо чистити килими вам довелося з кимось на пару, то саме ця людина і буде другим учасником конфлікту.

Сновидіння, в якому ви підмітаєте паласи в якомусь громадському місці, говорить про те, що ви можете вступити в конфліктну ситуацію в незнайомому суспільстві, наприклад, у магазині або на транспорті.

Літати на килимі у сні – до процвітання, удачі.

Червоний килим, по якому ви крокуєте у сні, передвіщає успіх у суспільстві, популярність.

Снилося, що відрізали шматок килимової доріжки – вас чекає провал на якомусь громадському заході.

Згортати килим – до розлуки.

Езотерика
Додати коментар