Сонник ліжко наснилося. До чого сниться ліжко у сні бачити.

Сновидіння про ліжко пророкує появу проблем зі здоров’ям. Вони почнуться на тлі перевтоми, емоційного виснаження або невдалої спроби поліпшити самопочуття без лікарської допомоги.

До чого сниться дитяче ліжечко

Сновидіння про дитяче ліжечко вважається сприятливим. Воно обіцяє приплив життєвих сил, завдяки якому ви звільнитеся від накопичених проблем. Повноцінний відпочинок і правильне харчування дозволять завжди залишатися здоровими і життєрадісними.

Порожня дитяче ліжечко символізує марну витрату часу і сил. Найімовірніше ви відкладете важливу справу заради спілкування з занудною людиною, візьметеся за безперспективний проект, розчаруєтеся в результаті виконаної роботи або спробуєте домогтися взаємності від невільної людини. Якщо перестанете собі брехати, уникнете незручних ситуацій.

Дерев’яне дитяче ліжечко — до бездумних витрат.

Нове дитяче ліжечко — підете на шопінг.

Купувати дитяче ліжечко — знайдете спільну мову з рідними і близькими людьми.

Що віщує сон про двоспальне ліжко

Сновидіння про двуспальне ліжко має романтичний підтекст. Воно обіцяє багатообіцяюче знайомство, перехід нинішніх відносин на новий рівень або відновлення подружнього зв’язку, ослабленої сварками і розбіжностями. Зустріч з другою половинкою або примирення з супутником життя підштовхне вас до змін, на які ви не могли зважитися.

Велике двоспальне ліжко — будете поодинці долати труднощі.

Нове двоспальне ліжко – до зміни сімейного статусу.

Як виглядало ліжко уві сні

Двоярусне ліжко зі сну радить звернути увагу на своє здоров’я. Через пережитого стресу, неправильного способу життя або заняття самолікуванням воно може серйозно похитнутися. Симптоми, на які ви раніше закривали очі, посиляться і змусять піти на лікарняний.

Велике ліжко відображає потребу у відпочинку. В даний час запас ваших сил досяг критичної позначки, нижче якої організм не зможе забезпечувати нормальну життєдіяльність. Коротка відпустка далеко від дому наповнить енергією, необхідною для нових починань.

Біле ліжко сигналізує про початок розміреного життєвого періоду. Він ознаменується вирішенням професійних проблем, усуненням побутових турбот, одужанням членів сім’ї, поліпшенням матеріального становища і налагодженням особистого життя. Те, що відбувається принесе розслаблення, якого ви чекали довгі місяці.

Наснилося порожнє ліжко – не ігноруйте сигнали свого організму. Вони допоможуть вчасно розпізнати важке захворювання, сутичка з яким може закінчитися для вас поразкою. Негайне медичне обстеження вкаже на проблему, вирішення якої не терпить сповільнень.

Нове ліжко обіцяє вигоду. Її принесе незапланована справа, в якому ви прийміть активну участь. Уважність і чуйність не дадуть упустити шанс для збагачення.

Ліжко в кімнаті — неоднозначний символ. Найчастіше він відображає прагнення налагодити особисте життя. Ви зациклилися на бажанні створити сім’ю, через що пустили на самоплив Інші сфери свого життя.схаменіться, поки ваші упущення не перетворилися в гіркі розчарування.

Іноді даний символ попереджає про загрозу для Вашого життя. Її може представляти затяжна хвороба, несправний транспортний засіб, виробничий процес або злочинець, з яким вам доведеться мати справу. Слухаючи голос інтуїції, ви сховаєтеся від небезпеки.

Зламане ліжко обіцяє перемогу над ворогами. Незабаром вона дадуть про себе знати, намагаючись підпорядкувати вас своїй волі. Діючи методами своїх недоброзичливців, ви обеззброїте їх швидше, ніж вони встигнуть це усвідомити.

Чужа ліжко сниться людям, які не задоволені своєю зовнішністю. Ви завжди знаходите в ній вади, які з часом перетворюються в комплекси. Щоб прийняти і полюбити себе такими, як вас створила природа, перестаньте порівнювати себе з оточуючими.

Наснилося ліжко на вулиці — потрапите в дурне становище. Виною тому стане ваша неуважність, самовпевненість або неуважність. Зосередженість на деталях дозволить уникнути плутанини в документації і конфліктів з членами сім’ї.

Чорне ліжко пророкує відверту розмову з другою половинкою. В ході нього ви почуєте питання, на який вам доведеться чесно відповісти. Щиросерде визнання в зраді не стане фінальною точкою в розвитку ваших відносин.

Лікарняне ліжко говорить про початок чорної смуги. Вона принесе з собою невдалі починання, затримки в реалізації задуманого, безгрошів’я і конфлікти з небайдужими людьми. Неприємності заподіють шкоди вашому здоров’ю, відновлення якого займе тривалий термін.

Залізне ліжко — до придбання неякісного товару.

Мокра ліжко — до походу в лікарню.

Старе ліжко — станете жертвою обставин.

Ліжко без матраца — розчаруєтеся в людях, На допомогу яких сподівалися.

Розібране ліжко — до розладу в сім’ї.

Дерев’яне ліжко — до смертельної хвороби.

Величезне ліжко — відчуєте нелюдську втому.

Незаправлене ліжко — до повноцінного відпочинку.

Лежати на ліжку уві сні: до чого

Лежати в ліжку уві сні – до хвороби в реальності. З високою ймовірністю ви підхопите застуду, отруїтеся неякісною їжею, отримаєте виробничу травму або зіткнетеся із захворюванням внутрішніх органів. Дотримання рекомендацій лікаря швидко поставить вас на ноги.

Згідно з іншим тлумаченням, вас чекає зіткнення з недоброзичливцями. Вірогідна суперечка в колективі, дзвінок від колишнього чоловіка або зустріч з коханкою обранця, яка виведе вас зі стану рівноваги. Дозволивши собі зайвого, ви будете шкодувати про це.

Бачення, в якому довелося лежати в ліжку з чоловіком, говорить про вашу сексуальної незадоволеності. Вона виникне на грунті тривалої відсутності статевих відносин, одноманітності інтимного життя або різниці в темпераментах з партнером. Всупереч вашим очікуванням, ситуація налагодиться лише після розставання з нинішнім обранцем.

Лежати в ліжку з колишнім – до зустрічі або розмови з ним.

Лежати в ліжку з жінкою — випробуєте на собі чиюсь провокацію.

Лежати з небіжчиком на ліжку – в реальності доля випробує вас на міцність. З високою ймовірністю ви почуєте сумну новину, будете доглядати за важко хворим родичем, втратите джерело доходів, зіткнетеся з байдужістю близьких людей або дізнаєтеся про зраду другої половинки. Завданий вам удар може виявитися настільки сильним, що ваше життя піде під укіс.

Що робили уві сні

Заправляти ліжко уві сні — до заслуженого відпочинку. Обставини складуться таким чином, що ви зможете відійти від справ і побути наодинці з собою або близькими людьми. Незапланована відпустка або відгули дозволять побачитися з родичами, які чекають вашого дзвінка.

Застеляти ліжко покривалом – до зміни місця проживання.

Купувати ліжко – до витрат. Їх спровокують дії заздрісників, яких ви ризикуєте недооцінити. Шосте почуття допоможе розкусити задуми ворогів раніше, ніж ви станете їх дійовою особою.

Ховатися під ліжком – до погіршення самопочуття. Ви відчуєте незвичні для себе відчуття, які приведуть вас на обстеження в лікарню. Для уточнення діагнозу доведеться обійти не одного фахівця.

Вибирати ліжко уві сні – до непередбачених витрат в реальності. Їх джерелом стануть підступи недоброзичливців, постраждати через які вам доведеться з вини необережності або недосвідченості. Частіше радьтеся з мудрими людьми, щоб обходити подібні ситуації.

Сновидіння, де довелося стрибати на ліжку, закликає до наполегливості, працьовитості і терпимості. За допомогою цих якостей вам вдасться знайти роботу, заслужити підвищення, здати відповідальний іспит або повернути борги. Сподіваючись на свою успішність, ви будете топтатися на одному місці.

Іноді такий сон сниться людям, яких чекають конфлікти з ріднею другої половинки. З високою ймовірністю вас не приймуть в родині обранця, чому ваші почуття розгоряться з новою силою. Нерозуміння з батьками коханої людини припиниться, коли вони перестануть сприймати вас як ворога.

Той, кому вдалося впасти з ліжка уві сні, буде плисти за течією. Ви пустите на самоплив справи, від здійснення яких залежало ваше майбутнє, і перестанете чинити опір обставинам. Сидячи склавши руки, ви привернете до себе нові проблеми.

Спати на ліжку — відчуєте потребу у відпочинку.

Сидіти на ліжку – до укладення шлюбу.

Купити ліжко – до фінансових труднощів.

Езотерика
Додати коментар